Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Najlepsze miejsca pracy w UK według pracowników

Najlepsze miejsca pracy w UK według pracowników
Pracownicy Transport for London bardzo lubią swoje miejsce pracy. (Fot. Getty Images)
Formy transportowe, farmaceutyczna, a także placówki edukacyjne znalazły się na liście piętnastu najlepszych miejsc pracy w Wielkiej Brytanii. Na pierwszym miejscu - co może zdziwić pasażerów stolicy Zjednoczonego Królestwa - uplasowało się Transport for London.
Reklama

Firmy transportowe, farmaceutyczna, a także placówki edukacyjne na liście piętnastu najlepszych miejsc pracy w Wielkiej Brytanii. Na pierwszym miejscu – co może zdziwić pasażerów stolicy Zjednoczonego Królestwa – Transport for London.

Nie ma chyba londyńczyka, który choćby raz nie narzekałby na komunikację miejską w Londynie, ale dla pracowników TfL to bardzo przyjemne miejsce pracy. Zatrudnieni w tej firmie twierdzą, że najbardziej lubią elastyczne godziny pracy. 

Praca dla znanej marki przynosi pracownikom Apple przynosi wiele satysfakcji. (Fot. Getty Images)

Sporo powodów do zadowolenia mają osoby pracujące w Wielkiej Brytanii dla firmy Apple. Ci cenili sobie pracę w doskonałym zespole i są szczęśliwi za sprawą wdrażania nowych produktów, które później są popularne na całym świecie.

Z kolei zatrudnieni w Johnie Lewisie, który uplasował się na siódmym miejscu zestawienia opublikowanego przez serwis www.cosmopolitan.com, uważają, iż to najcudowniejsze miejsce pracy. Ludziom podoba się tam możliwość awansu i pracy w różnych działach.

Wysoko ocenionym przedstawicielem sektora publicznego jest Job Centre Plus. „Doskonałe miejsce pracy, można liczyć na wsparcie, nagrody i możliwość szkolenia” – twierdzą tam zatrudnieni.

Lista najlepszych pracodawców w UK:

 1. Transport for London
 2. University of Leeds
 3. Apple
 4. Uniliver
 5. Kumon
 6. University of Greenwich
 7. John Lewis
 8. Job Centre Plus
 9. GlaxoSmithKline
 10. American Express
 11. Thomson Reuters
 12. University of Southampton
 13. Lloyds Banking Group
 14. BAE Systems
 15. Rolls Royce
 

  Komentarze


  • ‘’’’
   13 czerwca, 12:03

   Praca, w ktorej zarabia sie odpowiednio do wysokich kosztow zycia jakie sa w Wielkiej Brytanii i astronomicznie wysokich w samej stolicy...

  • Urszula
   22 czerwca, 07:12

   Osobiście pracuje w sektorze zdrowia, jestem opiekunką osób starszych i na swoją współprace z promedica24 nie mogę powiedzieć złego słowa. Wahałam się nad Anglią i Niemcami wybrałam wyspy i to była dobra decyzja. W wymienionych powyżej firmach nie wiem jak się pracuje ale jak są w rankingu to pewnie dobrze

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.08.2018
  GBP 4.801 złEUR 4.300 złUSD 3.769 złCHF 3.784 zł

  Sport


  Reklama