Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Na Wyspach już sypie śnieg. Spadnie go więcej

Na Wyspach już sypie śnieg. Spadnie go więcej
Rządowi meteorolodzy z Met Office podają, że to nie koniec opadów. (Fot. Getty Images)
Do Wielkiej Brytanii zawitała zima. Niektóre regiony już przykryła warstwa białego puchu, a meteorolodzy ostrzegają, że będzie go jeszcze więcej.
Reklama

Śnieg pojawił się dzisiaj w Górach Pennińskich w Kumbrii, a także na paśmie Cairngorm w Szkocji oraz w walijskiej Snowdonii. Za atak zimy odpowiedzialny jest spływ arktycznych mas powietrza. 

Tymczasem rządowi meteorolodzy z Met Office podają, że to nie koniec opadów. Ponadto, obejmą nie tylko już przysypane obszary.

"Więcej białego puchu może spaść jutro na północy Gór Pennińskich, a także na wzgórzach i w górach w Szkocji i Walii" - informuje Sophie Yeomans z Met Office, cytowana przez serwis "Metro". 

Co więcej, temperatury spadną dziś znacznie poniżej zera, a niektóre obszary Wielkiej Brytanii zanotują nawet minus 8 stopni. W Anglii i Walii przymrozków należy się spodziewać także jutro rano.

Mroźno ma być przez kilka dni i dopiero w ciągu tygodnia aura stanie się łagodniejsza. "Jednak w piątek znowu zrobi się zimniej i lokalnie może posypać śnieg" - dodaje Yeomans.

 

  Komentarze


  • Zimolubny
   13 listopada 2017, 07:29

   Ja się pytam gdzie ta zima,śnieg i mróz...?

  • Grzegorz rozwadowski
   13 listopada 2017, 18:34

   jak zwykle syberyjska zima nadciaga

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.09.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

  Sport


  Reklama