Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Na Lotnisku Chopina działa nowy elektroniczny system rezerwacji miejsc parkingowych

Na Lotnisku Chopina działa nowy elektroniczny system rezerwacji miejsc parkingowych
Lotnisko Chopina wprowadza coraz więcej innowacji. (Fot. Wikipedia)
Na Lotnisku Chopina w Warszawie działa nowy elektroniczny system do sprzedaży i rezerwacji miejsc parkingowych - poinformowało biuro prasowe lotniska. Miejsce będzie można zarezerwować z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.
Reklama

Biuro prasowe wyjaśniło, że system, który obejmuje miejsca na parkingach P1, P2, P4 oraz Premium, działa pod adresem www.parking.lotnisko-chopina.pl. "Dla klientów, którzy wybiorą ten sposób rezerwacji, przewidziana jest 12-procentowa zniżka" - dodano.

Służby prasowe wskazały, że za rezerwację miejsca – dokonywaną na jeden dzień lub, maksymalnie, na 30 dni - można zapłacić kartą kredytową, przelewem lub blikiem (za pośrednictwem platformy First Data Payments). Rezerwację można złożyć z dwunastomiesięcznym wyprzedzeniem, nie później jednak niż godzinę przez wjazdem.

"W momencie dokonywania rezerwacji klienci dokonują wyboru, czy chcą dostać się na parking korzystając z przyznanego kodu QR, czy też po rozpoznaniu przez system numerów tablic rejestracyjnych. Nie zmienia to faktu, że zawsze warto mieć przy kod QR, na wypadek gdyby tablice były nieczytelne. Aby odebrać bilet, należy poczekać na rozpoznanie tablic lub przyłożyć kod QR. Nie należy klikać przycisku pobrania biletu – wtedy pobieramy zwykły bilet, a nie ten z rezerwacji. Bilet rezerwacji pojawi się automatycznie, gdy system rozpozna tablice lub kod QR" - wyjaśniono.

System Lotniska Chopina nie ma wpływu na rezerwacje dokonywane przez klientów u pośredników sprzedaży i w biurach podróży, które mają parkingi Lotniska Chopina w swojej ofercie.

Stołeczne Lotnisko Chopina to największy port lotniczy w Polsce. W 2018 roku odprawił 17,8 mln pasażerów. W sezonie zima 2018/2019 port oferuje 114 połączeń regularnych i 40 czarterowych. 

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2019
  GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

  Sport


  Reklama