Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Murder detectives issue international public appeal for Polish man

Murder detectives issue international public appeal for Polish man
Czy wiesz gdzie przebywa ten mężczyzna? (Fot. UK Police)
Murder detectives have issued a international public appeal for a man in connection with a death in Gloucester.
Advertisement
News available in Polish

O śmierci Łukasz Grabowskiego informowały wszystkie brytyjskie media w listopadzie ubiegłego roku. Rannego Polaka "podrzucono" nieopodal szpitala przy Great Western Road w Gloucester. Niestety, jego obrażenia były na tyle poważne, że mężczyzny nie udało się uratować. 

W związku ze sprawą aresztowano już Krzysztofa Solościuka oraz Tomasza Urbaniaka - obaj zatrzymani czekają obecnie na proces.

Poszukiwany mógł zmienić wizerunek. (Fot. UK Police)

Brytyjska policja nadal poszukuje Krystiana Czelewicza, który może mieć związek ze sprawą. Za mężczyzną wydano w środę europejski nakaz aresztowania, a śledczy liczą, że uda się go zatrzymać bez względu na to, czy wciąż mieszka na Wyspach czy też wrócił już do Polski.

Krystian Czelewicz ma ok. 182 cm wzrostu, jasnobrązowe włosy i muskularną budowę ciała. Często zmieniał styl swojej brody, dlatego policja opublikowała dwie wersje jego wizerunku.

Każdy, kto wie, gdzie może przebywać Krystian Czelewicz, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101. Podczas rozmowy należy powołać się na incydent 291 z 21 listopada 2018 roku.

Informacje można również przekazać anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 22.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.248 złUSD 3.787 złCHF 3.857 zł

  Sport


  Advertisement