Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Msza w Londynie za ofiary Smoleńska

Msza w Londynie za ofiary Smoleńska
W Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Londynie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 12.00 msza upamiętniająca pamięć ofiar tragicznie zmarłych w Smoleńsku.
Reklama
Federacja Zjednoczenie Polskie w Wielkiej Brytanii planuje uczcić rocznicę katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku, w tym bardzo bliskich sercu organizacji, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i Księdza Prałata Bronisława Gostomskiego.

Podczas uroczystej mszy odsłonięte zostaną dwie tablice - pierwsza poświęcona wszystkim Prezydentom RP na Uchodźstwie, w tym Ryszardowi Kaczorowskiemu i druga, ku pamięci Prałata Bronisława Gostomskiego.

Na uroczystość zaprasza Rzecznik Prasowy Zjednoczenia, Wojciech Tuczyński - "Zachęcam do godnego uczczenia tragedii Smoleńskiej, a nie politycznego protestowania w centrum angielskiej stolicy".
 

  Komentarze


  • Koko
   31 marca 2011, 12:14

   E tam lipa lepiej iść na http://londynek.net/wiadomosci/Wiec+na+Trafalgar+Square+w+rocznice+Smolenska+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=10005 a nie klechy słuchać :D

  • Do Koko
   5 kwietnia 2011, 21:43

   Wystawiamy smierc rodakow na licytacje? Kto lepiej uczci? Czy w bardziej prawidlowy sposob?

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.01.2019
  GBP 4.872 złEUR 4.286 złUSD 3.773 złCHF 3.784 zł

  Sport


  Reklama