Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Michael O'Leary limited offer to one drink

Michael O'Leary limited offer to one drink
Michael O'Leary zafundował pasażerom samolotu bezpłatną kolejkę drinków na pokładzie. (Fot. Getty Images)
Passengers aboard a Ryanair flight from Liverpool to Dublin on Saturday evening shared some Grand National luck: free drinks during the 43-minute flight.
Advertisement
News available in Polish

Sobotni lot FR447 z Liverpoolu do Dublina był opóźniony o pół godziny, bo Michael O’Leary czekał na dżokeja Davy’ego Russella, który triumfował w gonitwie Grand National.

Prezes Ryanair przeprosił pasażerów za zwłokę, a rekompensatą był otwarty darmowy bar na pokładzie Boeinga 737. "Wygraliśmy Grand National, więc na pokładzie tego samolotu pojawi się bezpłatny bar, za który osobiście zapłacę, ale wszyscy mogą zamówić tylko jeden bezpłatny drink" - oznajmił pasażerom.

Michael O’Leary żartował, że samolot być może będzie zmuszony do krążenia nad stolicą Irlandii do momentu opróżnienia butelek z alkoholem. "Dziękuję i przepraszam raz jeszcze” – dziennik "The Independent” cytuje prezesa Ryanaira.

"Średnia cena alkoholowego drinka w samolocie Ryanair to 5 funtów. W samolocie było około 180 pasażerów, O’Leary musiał zapłacić więc za kolejkę 900 funtów. Prezes linii wracałz Anglii do domu bogatszy o pół miliona funtów, bo tyle zarobił w gonitwie jego koń podczas Grand National” – obliczył brytyjski dziennik.

Dżokej Davy Russell na koniu Tiger Roll. (Fot. Getty Images)

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 14.08.2018
  GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

  Sport


  Advertisement