Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Mężczyźni, którzy wygrali £4 mln, wciąż nie dostali pieniędzy

Mężczyźni, którzy wygrali £4 mln, wciąż nie dostali pieniędzy
Zwycięzcy loterii zapożyczyli się u znajomych, aby świętować wygraną, której mogą nie otrzymać. (Fot. Facebook/Mark Goodram)
Brytyjskie media od kilku tygodni informują o dwójce mężczyzn, którzy wygrali w zdrapce £4 mln, ale organizator loterii odmówił wydania pieniędzy. Jak doniósł dziś dziennik 'Metro', jeden ze zwycięzców śpi obecnie na ulicy, bo nie ma pieniędzy na swoje utrzymanie.
Reklama

O sprawie 36-letniego Marka Goodrama i 31-letniego Jon-Rossa Watsona zrobiło się głośno, kiedy na jaw wyszło, że mężczyźni mogą nie otrzymać wygranych pieniędzy, ponieważ nie wiadomo, w jaki sposób pozyskali szczęśliwą zdrapkę.

Mężczyźni spodziewali się wypłaty wygranej, więc zapożyczyli się u znajomych, aby przez kilka dni świętować w najdroższych lokalach. Na Facebooku można zobaczyć ich zdjęcia, na których pozują z banknotami £50. 

Sytuacja staje się jednak dla nich coraz trudniejsza. Jeden z mężczyzn - jak zauważa "Metro" - "śpi obecnie na ulicy i pije tani cydr". Zapytany o swoje plany na przyszłość, 36-latek odpowiedział, że "czeka na wypłatę pieniędzy" i "wierzy, że wkrótce je dostanie, a jeśli tak nie będzie, poda organizatora do sądu".

Camelot, który organizuje loterie w ramach National Lottery na terenie Wielkiej Brytanii, ma jednak inne zdanie w tej sprawie. Przedstawiciele firmy przekazali, że mężczyźni nie byli w stanie podać informacji o tym, jak pozyskali zdrapkę. Sytuację dodatkowo pogorszył fakt, że kilkukrotnie zmieniali wersję. Firma wciąż prowadzi śledztwo, ale - jak zauważa dziennik "Metro" - szanse na wypłatę wygranej maleją. 

 

  Komentarze


  • Krecik
   5 maja, 21:43

   Czyli jak wygram to musze sie tlumaczyc gdzie kupilem los, skad mialem pieniadze etc. Czyli traktuja wszystkich jak zlodzieji. Swoja droga Camelot powinien wyplacic te 4 miliony wlascicielowi karty, ktora posluzyli sie zlodzieje. Jezeli nie wyplaci nikomu to sami beda nieuczciwi

  • Pełzająca cywilizacja
   6 maja, 23:03

   Kto to ? Żurek z Neonówki , a za nim Gesslerowa testuje żarcie na wyspach ?

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2019
  GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

  Sport


  Reklama