Menu

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo 37-letniej Polki

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo 37-letniej Polki
Katarzyna, znana jako Kat, jest osobą bezdomną. (Fot. Dorset Police)
Brytyjska policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa bezdomnej Polki z Bournemouth (hrabstwo Dorset). Kobieta zniknęła bez śladu 16 grudnia br. Tego dnia po raz ostatni była widziana, jak idzie w towarzystwie mężczyzny wzdłuż New Road w Parley Cross.
Reklama

Katarzyna, znana jako Kat, jest osobą bezdomną. Do tej pory można było ją spotkać w rejonie Winton i Christchurch. Poza tym, 37-latka regularnie uczestniczyła w spotkaniach w Life Center na Wimborne Road w Bournemouth.

Kobieta ma ok. 158 cm wzrostu i jest krępej budowy ciała. Ma brązowe kręcone włosy, wygolone po lewej stronie głowy i dłuższe po prawej. Jej znaki szczególne to tatuaże na lewej ręce, szyi i lewej nodze. Gdy widziano ją po raz ostatni, miała na sobie dżinsy i trampki Converse.

Trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania kobiety. Jednak policja obawia się najgorszego. 

"Wiemy, że Kat jest bezdomna, ale to zupełnie nie w jej stylu, aby przez tak długi czas nie dawała znaku życia i nie kontaktowała się z rodziną i przyjaciółmi. Apeluję do każdego, kto może mieć informacje na temat jej miejsca pobytu, aby natychmiast skontaktował się z policją" - zaznacza insp. Sarah Derbyshire, cytowana przez Heart.co.uk. 

W związku ze sprawą aresztowano 34-latka, któremu postawiono zarzut morderstwa. "Bierzemy pod uwagę wszelkie możliwe scenariusze. Obecnie traktujemy zniknięcie Kat jako podejrzane i aresztowaliśmy znanego jej mężczyznę" - informuje Derbyshire.

  Komentarze
  • A co ma Derbyshire
   22 grudnia 2018, 17:28

   Z Bournemouth? . Zlapali ja i torturuja w podziemiach palacow anglicy albo mulzulmanie. Malo kto mowi ze to niewolnicze kraje zamieszkujace zielona wyspe.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.11.2019
  GBP 5.008 złEUR 4.292 złUSD 3.879 złCHF 3.913 zł

  Sport


  Reklama