Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meteorolodzy: "Czeka nas wyjątkowo mokry tydzień"

Meteorolodzy:
Londyńczycy powinni przygotować się na deszczowe dni. (Fot. Getty Images)
Ulewy, burze i towarzyszące im silne zachmurzenie - brytyjscy meteorolodzy ostrzegają mieszkańców Londynu przed kapryśną pogodą, która ma dawać się we znaki przez cały tydzień. Synoptycy nie mają również dobrych wiadomości dla pozostałych regionów Wielkiej Brytanii.
Reklama

Met Office ostrzega przed silnymi ulewami, które w połączeniu z wciąż topniejącym śniegiem przyniosą na Wyspach wyjątkowo mokry tydzień. Większość kraju ma się znajdować w strefie niespokojnej pogody.

Meteorolodzy przewidują na dziś dla stolicy i regionu południowo-wschodniego Anglii do końca dnia silne opady deszczu i lekki wiatr, który do wieczora przybierze na sile. Maksymalna temperatura ma wynieść 11 st. C. W nocy nadal będzie padać i wiać, a słupki rtęci spadną nawet do 3 st. C.

Jutro dopiero po południu zza chmur wyjrzy słońce, lecz jeszcze może popadać. W środę ma być raczej sucho i z przejaśnieniami, za to z silniejszymi porywami wiatru. Taki pogodowy miszmasz przeciągnie się co najmniej do czwartku.

“Wygląda na to, że w ciągu tygodnia panować będzie zmienna aura, z mnóstwem zachmurzeń i deszczu. We wtorek niemal cały kraj zasnuwać będą deszczowe chmury. W niektórych regionach, w tym w Londynie, mogą wystąpić burze. Bardziej sucho będzie natomiast w Szkocji” - przekazała Helen Roberts, meteorolog.

Według specjalistki, najlepsza pogoda w tym tygodniu przypadnie właśnie na jutro.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.09.2018
  GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

  Sport


  Reklama