Menu

Meghan i Harry pokazali syna. Ma na imię Archie

Meghan i Harry pokazali syna. Ma na imię Archie
Dumni rodzice pozowali z Baby Sussex w majestatycznej St George’s Hall. (Fot. Getty Images)
Książę i księżna Sussex spotkali się dzisiaj z dziennikarzami w zamku Windsor i pokazali swoje nowo narodzone dziecko. Chłopiec jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu.
Reklama

Dumni rodzice pozowali z Baby Sussex w majestatycznej St George’s Hall, zaledwie dwa dni po jego urodzeniu. "To magiczne i naprawdę niesamowite. Mam dwóch najlepszych facetów na świecie, więc jestem naprawdę szczęśliwa" - przyznała Meghan.

Kiedy Harry trzymał ich syna, dodała: "Ma najsłodszy temperament, jest naprawdę spokojny". Książę zażartował, że "nie wie, po kim jego syn to odziedziczył".

Z kolei szczęśliwy Harry mówił, że syn "zmienia się każdego dnia". Żartował jednocześnie - odnosząc się do swojego rudego zarostu - że dziecko "już też ma lekki zarost".

"Rodzicielstwo jest wspaniałe" - zapewnił 33-letni książę, dodając, że chce się skupić na tym, aby "spędzić nieco cennego czasu" ze swoim synem.

Syn Harry'ego i Meghan jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu. (Fot. Getty Images)

Baby Sussex urodziło się 6 maja o godz. 5:26 i ważyło 3,2 kgZgodnie z tradycją, jako pierwsi o jego przyjściu na świat dowiedzieli się królowa Elżbieta II oraz książę Filip, ojciec Harry'ego - książę Karol oraz William i Kate. 

Dziecko jest siódme w kolejce do brytyjskiego tronu i nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Książę William pogratulował wczoraj swojemu bratu narodzin syna. "Jest mi bardzo miło, że mogę go powitać w stowarzyszeniu ludzi pozbawionych snu, które skupia rodziców" - żartował.

Wcześniej na temat najmłodszego członka rodziny królewskiej wypowiedział się także następca tronu i ojciec Harry'ego, książę Karol, który przebywa z oficjalną wizytą w Niemczech. "Nie moglibyśmy być bardziej zachwyceni tą informacją i cieszymy się na spotkanie z dzieckiem, kiedy wrócimy do kraju" - oznajmił.

 
  Komentarze
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.11.2019
  GBP 5.002 złEUR 4.298 złUSD 3.885 złCHF 3.910 zł

  Sport


  Reklama