Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meghan chce urodzić w domu. Złamie królewską tradycję?

Meghan chce urodzić w domu. Złamie królewską tradycję?
Meghan chce urodzić pierwsze dziecko w domu. (Fot. Getty Images)
Niepokorna małżonka księcia Harry'ego ponownie wprawiła Brytyjczyków w osłupienie. Meghan nie chce rodzić dziecka w londyńskim szpitalu, tylko w domu. Pałac Kensington nie potwierdza tej informacji.
Reklama

Wszyscy spodziewali się, że Meghan tradycyjnie powije swoje dziecię w londyńskim szpitalu w dzielnicy Paddington. Jeśli zamiar Amerykanki będzie zrealizowany, zmieni to cały plan oczekiwania na pierwszego potomka pary.

Brytyjskie media donoszą, że rodzina królewska planami Meghan nie jest zachwycona. Chodzi o całą otoczkę oczekiwania na Royal Baby, a w szczególności o pierwsze zdjęcie dziecka zrobione przed drzwiami szpitala. 

Pierwsze dziecko pary książęcej Sussex przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. (Fot. Getty Images)

Tak było w przypadku Kate i Williama, którzy pokazali światu trójkę swoich dzieci - George'a, Charlotte i Louisa. Wcześniej tak robiła również księżna Diana i książę Karol.

W mediach pojawiły się spekulacje, że jeśli Meghan i Harry ostatecznie zdecydują się na poród w szpitalu, będzie to raczej jakaś lokalna klinika, a więc koło ich domu w Windsorze.

Pałac Kensington żadnej wersji nie potwierdza.

Złamanie tradycji nie jest czymś nieprawdopodobnym w przypadku Harry’ego i Meghan. Para, a zwłaszcza Meghan, od początku małżeństwa swoim zachowaniem daje zrozumienia, że będzie żyła "po swojemu”. Ostatnio małżonkowie zdecydowali, że zamieszkają z dala od Londynu – w Windsorze. Przeprowadzka doprowadziła do eskalacji plotek na temat ochłodzenia relacji między parami książęcymi Sussex i Cambridge, czemu zresztą oficjalnie zaprzeczono.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.05.2019
  GBP 4.891 złEUR 4.310 złUSD 3.862 złCHF 3.821 zł

  Sport


  Reklama