Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meghan Markle znalazła nową przyjaciółkę w Londynie

Meghan Markle znalazła nową przyjaciółkę w Londynie
Rihanna od wielu miesięcy mieszka w północnym Londynie. (Fot. Getty Images)
Księżna Meghan nawiązała bliskie relacje z nową mieszkanką Londynu, popularną wokalistką Rihanną. Zdaniem brytyjskiej prasy, obie kobiety potajemnie się spotykają i traktują się jak przyjaciółki.
Reklama

Piosenkarka z Barbadosu niedawno wzbudziła wiele ekscytacji wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii, kiedy na jej zdjęciach w mediach społecznościowych można było zobaczyć m.in. reklamówkę z Sainsbury's czy produkty z logo Boots. Rihanna ujawniła wówczas, że incognito od wielu miesięcy mieszka w północnym Londynie. Jak ujawnił "The Sun", wynajmowane przez nią mieszkanie kosztuje 16 tys. funtów tygodniowo.

Teraz media donoszą, że od jakiegoś czasu Rihanna zaczęła potajemnie spotykać się z samą księżną Sussex. 31-letnia wokalistka świetnie podobno świetnie dogaduje się z Meghan - obie porzuciły mieszkanie w USA na rzecz Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle podobno świetnie się dogaduje z Rihanną i często potajemnie się z nią spotyka "na mieście". (Fot. Getty Images)

Według źródeł, kobiety mają wiele wspólnych tematów do rozmów i obie bardzo cenią sobie prywatność.

Niektóre media uważają, że Meghan i Rihanna są częścią większej grupy bliskich przyjaciół, wśród których znajduje się m.in. aktorka Priyanka Chopra oraz tenisistka Serena Williams. Tezę tę zdaje się potwierdzać fakt, że obie pojawiły się na ślubie Meghan z księciem Harrym.

Rihanna przeprowadziła się do Londynu, aby móc lepiej zarządzać swoim imperium kosmetycznym - marką Fenty Beauty, która bije rekordy popularności na całym świecie. Nie bez znaczenia jest również fakt, że z Londynu pochodzi jej obecny partner, milioner Hassan Jameel.

Na łamach "New York Times" Rihanna przyznała, że w wolnych chwilach często udaje się na "spacery po okolicy". "Zawsze staram się być incognito" - dodała i wspomniała o niewielkim, jamajskim rynku, który znajduje się pod jej domem. 

 

  Komentarze


  • Rambo007
   14 czerwca, 20:33

   do Kamil Limak jak wynajmujesz syf za 90f.tygodniowo to rozumie, kup sobie masc du*y zmywaku

  • Lili
   15 czerwca, 11:13

   Czy to sat?nistyczny znak pokazuje dyskretnie rihanna na zalaczonym foto?
   Rambo a ty co za kompleksy masz ze od razu kolege atakujwsz? Heh co kto lubi. Jednym starczy duzy tv, innemu ukochana osoba gdziekolwiek, inny wyda krocie polujac na perelki w sklepach inny zamawiajac u projektanta niepowtarzalna szmate, ktos woli rejs, a inny muzyke na zywo grana z kumplami przy splifie a inny jeszcze sam splif. Jeden w gory inny na mazury. Wies do miasta miasto na wies zartobliwie mowiac bo wcale to nie tak. Karaiby czy himalaje... rozne sa kraje jak i osoby. Choc wszyscy tacy sami chamy beda chamami.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 11.10.2019
  GBP 4.893 złEUR 4.310 złUSD 3.914 złCHF 3.919 zł

  Sport


  Reklama