Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Manchester: Bezpłatne porady prawne w Konsulacie RP

Manchester: Bezpłatne porady prawne w Konsulacie RP
W akcji konsulatu weźmie udział wielu Polaków. (Fot. AC/Londynek.net)
W najbliższy weekend w siedzibie Konsulatu w Manchesterze odbędzie się akcja 'Błękitny weekend w Konsulacie'. W ramach inicjatywy, na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnych porad od radców prawnych specjalizujących się w prawie polskim i brytyjskim.
Reklama

Porady będą udzielane z zakresu m.in. prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, spraw alimentacyjnych, majątkowych, prawa spadkowego, gospodarczego, emerytur i rent oraz spraw karnych.

Możliwe będzie także spotkanie z konsulami wydziału spraw prawnych i pomocy konsularnej , a także bezpośrednia rozmowa na tematy z zakresu pomocy konsularnej (np. spraw dziecięcych, deportacyjnych i innych).

Z akcji może skorzystać każdy obywatel polski.

Powyższe porady to szansa na swobodną, 30-minutową rozmowę i uzyskanie pomocnych informacji, które pozwolą osobom poradzić sobie z niezałatwionymi sprawami i problemami prawnymi w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Szczegóły na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej konsulatu, Twitterze i Facebooku. 

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w akcji muszą wcześniej dokonać rejestracji. Należy tego dokonać poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail manchester.prawny@msz.gov.pl 

W wiadomości należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz krótki opis zagadnienia. Jak poinformował konsulat w Manchesterze, wciąż są jeszcze wolne miejsca, ale decyduje kolejność zgłoszeń. Dzień i godzina spotkania zostaną podane w potwierdzeniu zgłoszenia.

Sobota, 8 grudnia 2018 r. w godz. 10:00-17:00
Niedziela, 9 grudnia 2018 r. w godz. 10:00-15:00

Konsulat RP w Manchesterze mieści się przy Manchester One Building, 51 Portland Street, M1 3LD.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 25.06.2019
  GBP 4.770 złEUR 4.255 złUSD 3.738 złCHF 3.831 zł

  Sport


  Reklama