Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Małysz: Te zawody były nieudane

Małysz: Te zawody były nieudane
Adam Małysz krytycznie odniósł się do udziału Polaków we wczorajszym konkursie. (Fot. Facebook/Adam Małysz)
'Dla nas te zawody były nieudane, najgorsze w sezonie. Nie mieliśmy reprezentanta w pierwszej dziesiątce' - napisał na Facebooku Adam Małysz, oceniając wczorajszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w norweskim Oslo.
Reklama

Najlepszy z Polaków Kamil Stoch uplasował się na 13. pozycji.

"Polacy prezentowali się dzisiaj słabiej niż zwykle. Ich skoki nie były najlepsze. W drugiej serii tylko Kuba Wolny skoczył porównywalnie do tego, co pokazał w pierwszej. Pozostali Kamil Stoch, Piotrek Żyła i Dawid Kubacki wypadli gorzej. Szczególnie u Kamila zawiodły nogi. Odbijał się z progu wszystkim, tylko nie nogami. Sądzę, że jeszcze odreagowywał wczorajszą drużynówkę, bo zdecydowanie nie był to Stoch, jakiego znamy. Uważam jednak, że nie ma powodów do paniki.

Już jutro kolejny etap turnieju Raw Air, zawody w Lillehammer, gdzie nasi zawodnicy czują się zdecydowanie lepiej. I takich też wyników się spodziewam" - napisał słynny przed laty skoczek, a obecnie dyrektor ds. skoków i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Małysz pogratulował Japończykowi Ryoyu Kobayashi zwycięstwa w klasyfikacji generalnej PŚ.

"Royou Kobayashi zapewnił sobie Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Po dzisiejszym konkursie w Oslo już nikt nie wyprzedzi Japończyka. Gratulacje i słowa uznania! Na początku sezonu nie wierzyłem, że uda mu się tego dokonać" - dodał Małysz.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.05.2019
  GBP 4.885 złEUR 4.311 złUSD 3.870 złCHF 3.834 zł

  Sport


  Reklama