Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Maciej Kot: Nie czuję się bliżej składu

Maciej Kot: Nie czuję się bliżej składu
26-letni Maciej Kot nie czuje się zbyt pewnie przed sobotnim konkursem. (Fot. Getty Images)
Maciej Kot i Piotr Żyła rywalizują ze sobą o miejsce w składzie na sobotni, olimpijski konkurs skoków narciarskich na dużym obiekcie w Pjongczangu. Na dzisiejszym treningu lepiej prezentował się Kot, ale jak przyznał nie czuje się bliżej składu.
Reklama

Kot w trzech seriach zajmował dziewiąte, 20. i 12. miejsce. Żyła natomiast był 32., 22. i 36.

"Większość celów na trening zrealizowałem. Poukładałem pozycję najazdową i skakało mi się nieźle. Nie są to jednak jeszcze skoki, jakich bym oczekiwał" - stwierdził Kot.

"Nie ma co płakać. Trzeba robić swoje. Pozostaje mi wszystko szybko poprawić. Czy się uda, zobaczymy. Problemem przede wszystkim jest dojazd" - dodał Żyła.

Na jutro zaplanowano kolejny trening, ale nie jest jeszcze całkowicie pewne czy biało-czerwoni wezmą w nim udział. Prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia trener Stefan Horngacher dokona wyboru.

"Nie czuję się bliżej miejsca w składzie. Jest jeszcze jutrzejszy dzień i mam nadzieję, że warunki pozwolą na przeprowadzenie treningu i pokazanie swoich możliwości. Koncentruję się na sobie, na swoich skokach. Mam swój plan, Piotrek ma swój, a trener zdecyduje" - podkreślił Kot.

Kwalifikacje odbędą się w piątek, a walka o medale w sobotę.

 

    Komentarze


    Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
    Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

    Dodaj komentarz


    Reklama
    Reklama
    Kurs NBP z dnia 17.08.2018
    GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

    Sport


    Reklama