Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Luksusowy dom za £2,7 mln w 3-metrowym przesmyku

Luksusowy dom za £2,7 mln w 3-metrowym przesmyku
Luksusowy, ale bardzo wąski apartament miałby właśnie tak wyglądać... (Fot. HOK Architects)
3-metrowy przesmyk pomiędzy pubem a biurowcem w londyńskiej dzielnicy Fitzrovia może być warty £2,7 mln. Westmister Council wydał właśnie zgodę na budowę w tym miejscu luksusowego domu.
Reklama

Choć tymczasem istnieje tylko jako projekt w komputerze, budynek już zyskał miano „skinny house”. Powstanie on przy ruchliwej Euston Road, dokładnie na szerokości 3,1 m. Przesmyk służył jako przejście na stację metra Great Portland Street, zanim został przebudowany Royal National Orthopaedic Hospital.

W czterokondygnacyjnym budynku znajdzie się miejsce dla 3 sypialni, 2 łazienek, pokoju dziennego oraz kuchni z osobną jadalnią. Dach zwieńczony zostanie tarasem z widokiem na Regent's Park, a za domem znajdzie się podwórko. Architekci z firmy HOK przewidzieli także miejsce do przechowywania dwóch rowerów.

Według Jonathana Hudsona, dyrektora Hudsons Property, agencji nieruchomości z Fitzrovii, „plomba” może być sprzedana nawet za o £2,7 mln.

„Myślę, że ta nieruchomość wpisze się w pewien styl. Według mnie, może ją kupić ktoś nieco ekscentryczny i bogaty, szukający czegoś trochę dziwacznego i niezwykłego w tej okolicy. Sprzedaż może zająć trochę czasu, ale jeśli znajdzie się odpowiedni kupiec, będzie można na tym dobrze zarobić. Na pewno nie jest to dom odpowiedni dla rodziny” - komentuje specjalista.

Nieruchomość wybuduje firma deweloperska Bolsover Street Limited. 

Obecnie najwęższy dom świata znajduje się w Warszawie - Dom Kereta w najszerszym miejscu ma 152 cm, a w najwęższym - 92 cm.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.07.2018
  GBP 4.857 złEUR 4.300 złUSD 3.662 złCHF 3.685 zł

  Sport


  Reklama