Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Lufthansa uruchomi dodatkowe rejsy z Jasionki do Monachium

Lufthansa uruchomi dodatkowe rejsy z Jasionki do Monachium
Lufthansa, wraz z innymi liniami grupy, oferuje z Monachium rejsy do 130 miejsc na całym świecie. (Fot. Getty Images)
W letnim rozkładzie połączeń z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce niemiecki przewoźnik Lufthansa uruchomi cztery dodatkowe rejsy tygodniowo do Monachium. Pierwszy nowy rejs odbędzie się 3 maja br.
Reklama

Z lotniska w Jasionce obecnie w tygodniu jest siedem połączeń do Monachium, jedno dziennie.

Jak poinformował prezes portu w Jasionce Michał Tabisz, dodatkowe loty do Monachium to dobra wiadomość dla pasażerów.

„Wraz z dynamicznym rozwojem gospodarczym regionu rosną potrzeby klientów biznesowych, zarówno lokalnych przedsiębiorców prowadzących interesy za granicą, jak i międzynarodowych korporacji obecnych na Podkarpaciu. Większa częstotliwość lotów z Rzeszowa do hubu Lufthansy w Monachium ułatwi i skróci podróż do najważniejszych centrów biznesowych na całym świecie” – dodał.

Pierwszy nowy rejs odbędzie się 3 maja 2018 roku. W poniedziałki rejs z Monachium wystartuje o godz. 17.55, a powrotny z Rzeszowa o godz. 19.55. W czwartki i soboty rejsy z Monachium zaplanowano na godz. 17.30, a z Rzeszowa maszyna odleci o godz. 19.30. W niedziele loty z Monachium odbędą się o godz. 18.00, a rejs powrotny z Rzeszowa o godz. 20.00.

Zdaniem Franka Wagnera z Lufthansa Group w Polsce, firma zdecydowała się uruchomić dodatkowe połączenia, bo dotychczasowe cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Przypomniał, że Lufthansa, wraz z innymi liniami grupy, oferuje z Monachium rejsy do 130 miejsc na całym świecie. „Jestem przekonany, że nowe połączenia zagwarantują mieszkańcom regionu jeszcze lepsze możliwości podróży w celach zarówno biznesowych jak i turystycznych” – dodał Wagner.

W ubiegłym roku lotnisko w Jasionce obsłużyło blisko 700 tys. pasażerów.

Port oferuje regularne połączenia do m.in. Warszawy, Londynu, Monachium, Dublina, Manchesteru, Bristolu, East Midlands i Glasgow. Loty obsługują przewoźnicy: PLL LOT, Lufthansa i Ryanair. 

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Reklama