Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Lotniska w Dublinie i Cork z nowymi letnimi połączeniami

Lotniska w Dublinie i Cork z nowymi letnimi połączeniami
Mieszkańcy Irlandii zyskają nowe możliwości podróży. Na zdjęciu: Pasażerowie lotniska w Dublinie. (Fot. Getty Images)
Dobra passa portów lotniczych w Irlandii trwa - pomimo bankructwa linii WOW Air, lotniska w Cork i Dublinie zyskają łącznie ponad 30 nowych połączeń, w tym wiele do USA i Kanady.
Reklama

Najwięcej nowości otrzymają podróżujący z lotniska w Dublinie, którzy już od kilku dni mogą cieszyć się m.in. lotem liniami Norwegian do Hamilton w kanadyjskim Ontario. Od czerwca port zyska również bezpośrednie połączenie z Texasem, Minneapolis oraz Montrealem.

W sumie port lotniczy w Dublinie zyska 23 nowe połączenia. Wiele z nich obsłuży Ryanair, który zaoferuje latem loty do duńskiego Aalborg, włoskiego Cagliari czy francuskiego Lourdes.

Powody do zadowolenia ma również lotnisko w Cork, które otrzyma 8 nowych destynacji, w tym bezpośrednią trasę z Poznaniem. Z ciekawszych nowości warto również wymienić włoskie Napoli, węgierski Budapeszt oraz Maltę - wszystkie te trasy obsługiwać będzie Aer Lingus.

Niskobudżetowe linie lotnicze Ryanair zapowiedziały, że to dopiero początek dobrego okresu dla lotnisk w Zielonej Wyspy, a irlandzki przewoźnik wprowadzi wiele nowych połączeń zimą br.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama