Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Londyn: Wielki pożar magazynu. Są utrudnienia w komunikacji

Londyn: Wielki pożar magazynu. Są utrudnienia w komunikacji
Z ogniem walczyło ponad 70 strażaków. (Fot. Twitter/@London Fire Brigade)
Pożar, który wybuchł w dużym magazynie w Neasden w północnym Londynie, spowodował blokadę głównych dróg, powodując poważne opóźnienia w komunikacji. Kierowcy proszeni są o korzystanie z alternatywnych tras - informuje BBC.
Reklama

Pożar, który wybuchł ok. godz. 2:00 w nocy, został opanowany o godz. 6:20. Jak poinformował przedstawiciel straży pożarnej, z ogniem w opuszczonym magazynie walczyło ponad 70 strażaków, którzy chcieli zapobiec rozprzestrzenianiu się płomieni na sąsiednie budynki.

W wyniku pożaru, North Circular w Neasden została zamknięta do odwołania w obu kierunkach - aż po skrzyżowania w pobliżu autostrady M1.

Rzecznik Transport for London (TfL) przekazał, że zamknięto również Westbound Staples Corner Flyover i spodziewane są duże opóźnienia w komunikacji miejskiej. Wezwał także kierowców do korzystania z alternatywnych tras.

"Strażacy pracowali bardzo ciężko przez całą noc, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia na sąsiedni budynek" - relacjonował cytowany przez BBC Robbie Robertson, kierownik jednego z oddziałów straży pożarnej biorącej udział w akcji.

Uszkodzeniu uległ cały magazyn. Z pobliskich domów ewakuowano kilkanaście osób.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama