Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Londyn: Na wynajem pokój bez drzwi

Londyn: Na wynajem pokój bez drzwi
Czy za tą szafą znajdują się tajemnicze drzwi? (Fot. SpareRoom)
'Wygodny, jasny dwuosobowy pokój' za 572 funtów miesięcznie we wschodnim Londynie - taka oferta pojawiła się na stronie SpareRoom. Problem w tym, że na zdjęciach nie widać, aby pomieszczenie miało jakiekolwiek drzwi - informuje Standard.co.uk.
Reklama

Lokal został opisany jako "wygodny, jasny dwuosobowy pokój", mimo że nie da oprzeć się wrażeniu, iż w rzeczywistości jest on bardzo ciasny. Ktokolwiek robił zdjęcia tego pokoju za 572 funtów miesięcznie, musiał chyba stać na łóżku, żeby go uchwycić - zauważa Standard.co.uk.

Oprócz szafy i łóżka, właściciel zdołał wcisnąć do pomieszczenia jeszcze tylko małe biurko.

Niecodzienne ogłoszenie wywołało w internecie lawinę komentarzy. Niedoszli lokatorzy, którym oferta kojarzyła się z popularną powieścią C.S. Lewisa "Lew, czarownica i stara szafa", wskazywali, że "tajemnicze drzwi" z pewnością ukryte są właśnie za garderobą.

Niektórzy użytkownicy Twittera szydzili z oferty, wskazując, że to "escape room" (pokój ucieczki) na wynajem. Ktoś zasugerował nawet, że skoro szafa jest na kółkach, wystarczy ją przesunąć w stronę łóżka, a następnie przecisnąć się do drzwi. "Bułka z masłem!" - skwitował internauta.

Jak informuje Standard.co.uk, po alarmujących sygnałach użytkowników portalu, SpareRoom usunął ogłoszenie ze strony.

Właściciel zdołał wcisnąć do pokoju jedynie łóżko, szafę oraz małe biurko. (Fot. SpareRoom)

 

  Komentarze


  • HI HI HI HE HE HE
   13 kwietnia, 08:11

   PTASZKI ĆWIERKAJĄ ŻE BREXITU NIE BĘDZIE BO ZA DUŻA KASA JEST W RUCHU. TE 300 BANIEK DLA NHS TO PIKUŚ W PORÓWNANIU Z MILIARDAMI W BANKOWOŚCIACH. HE HE HE. SZCZERBULCE WYMIERAJĄ A MŁODZIEŻY PRZYBYWA. ZROBIĄ REFERENDUM Z 5 LATEK I WYNIK BĘDZIE ŻE ZOSTAJEMY BO STARYCH NIE BĘDZIE. HE HE HE HU HU

  • Norweg
   13 kwietnia, 08:58

   Z pewnością kolejny Polaczek który liczy na duży zarobek. Pokój jednoosobowy ale udaje ze jest dwójka . Nie pierwszy i nie osattni raz. Niedawno widziałem troszke wiekszy pokoj za 170 funtow

  • Gość
   13 kwietnia, 14:30

   co za bezsensowny news... może wyciągnął drzwi by objąć cały pokój aparatem. Może są t trakcie wymiany etc... oj Londynek Londynek :)

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.07.2019
  GBP 4.737 złEUR 4.259 złUSD 3.785 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama