Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Londyn: Gigantyczny pożar na Tottenham. Z ogniem walczy ponad 100 strażaków

Londyn: Gigantyczny pożar na Tottenham. Z ogniem walczy ponad 100 strażaków
Pożar widziany jest z dużej odległości za sprawą potężnych kłębów dymu. (Fot. Twitter/ @stu_mayhew)
Mieszkańcy północnego Londynu od rana mogą dziś dostrzec smugi czarnego dymu po tym, jak w jednym ze sklepów z meblami w dzielnicy Tottenham wybuchł pożar. Walka z ogniem na miejscu trwa od północy.
Reklama

W sumie około 100 strażaków walczy z ogniem w sklepie meblowym przy Garman Road na Tottenham. Zdaniem ekspertów, ogień pojawił się na miejscu chwilę po północy.

Mike Cotton z London Fire Brigade (LFB) poinformował, że w wyniku pożaru "ogromna ilość gęstego, czarnego dymu przemieszcza się dziś przez wiele kilometrów" i może być widoczna dla wielu londyńczyków. W związku z tym mieszkańcy zostali wezwani do zamknięcia drzwi i okien.

Przedstawiciel LFB potwierdził, że w wyniku pożaru nikt nie doznał obrażeń. Przekazał również, że kiedy na miejsce przybyli strażacy z Tottenham i Edmonton, " na miejscu znaleźli rozwinięty, zaawansowany pożar i wezwali posiłki".

"Obecnie mamy 15 stanowisk biorących udział gaszeniu, a także urządzenia powietrzne i pompy o dużej objętości" - dodał.

"Na miejscu jest szereg specjalistyczych jednostek. Nie jesteśmy w stanie na tym etapie ocenić, jak doszło do pożaru" - poinformował.

 

  Komentarze


  • Beholder
   23 maja, 13:18

   Chyba to nie kibice Liverpoolu się przyczynili

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.09.2019
  GBP 4.861 złEUR 4.326 złUSD 3.912 złCHF 3.950 zł

  Sport


  Reklama