Menu

Londyn: Bankomat "wypluwał" 20-funtowe banknoty [WIDEO]

Londyn: Bankomat "wypluwał" 20-funtowe banknoty [WIDEO]
Zdarzenie wprawiło w osłupienie wielu podróżnych. (Fot. YouTube/screenshot)
Bankomat z kryptowalutami 'strzelał' banknotami o nominale 20 funtów na stacji metra Bond Street w Londynie - informuje 'Metro'.
Reklama

Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, jak pieniądze wyskakują z maszyny tak szybko, że spadają w różnych kierunkach, tworząc na ziemi morze gotówki.

Mężczyzna, który próbował wypłacić pieniądze z maszyny Bitcoin, wyglądał na zaskoczonego i przytłoczonego całą sytuacją. W pewnym momencie zaczął nogą zgarniać banknoty w kierunku torby, wypełnionej po brzegi 20-funtówkami.

Zdarzenie wprawiło w osłupienie wielu podróżnych, ale żaden z nich nawet nie próbował przechwycić żadnego banknotu.

Mimo to, jeden jeden z ochroniarzy, który zauważył wadliwie działający bankomat, oddzielił klienta od gapiów, aby ten mógł spokojnie zebrać swoje pieniądze.

Co ciekawe, "szalony bankomat" należy do polskiej firmy Bitcoin Technologies z Torunia. "Nasz klient nie był szczególnie ostrożny, chociaż maszyna powinna zostać przeprojektowana, aby lepiej radzić sobie z małymi nominałami używanymi w Wielkiej Brytanii" - skomentował zajście w Londynie szef przedsiębiorstwa, Adam Gramowski.

  Komentarze
  • Raze
   12 czerwca, 20:59

   Panie Adamie-arogancie/chamie. Zamknął byś ryj i nie przynosił wstydu Polakom w UK. Alboś pan debil, albo łysa menda jak mawiał Ferdek Kiepski.

  • Sa
   13 czerwca, 01:11

   Zgrabna promocja nowej lini bankomatow, zwykla ustawka pod publike, ten pan to pewnie jakis wynajety aktor , firemka z polski no-name, sp.zoo, hehehe, platny artykulik na polskich portalach w Londynie, tutaj nie ma frajerow, ja tego badziewia nigdy nie uzyje, zwykla ustawka

  • Sa
   13 czerwca, 01:20

   Co ciekawe, "szalony bankomat" należy do polskiej firmy Bitcoin Technologies z Torunia, zapomnieli dodac ze to sp. zoo z kapitalem zakladowym 5000zl:), hehehehehe, niezla promocja hehehehehe,smierdzi walem z daleka

  • Do Raze
   13 czerwca, 03:33

   Idioto

  • Raze
   13 czerwca, 11:12

   Sameś waćpan Idiota, a do tego widzę ćmok. Też pewnie typowy nierób partacz/cham. Przedstawiciel grupy "Miała być tu jakość, ale wyszło jakoś." I winę za to ponosi koń, bo woźnica w trampkach jechał. Takie czopy powinny nie wyjeżdżać z polski, a najlepiej własnej miejscowości.

  • Noz_do_masla_ukradziony
   13 czerwca, 12:29

   dobrej pracy kon sie nie boi. wiesz ile jest kasy na poczcie jako roznosiciel?

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.12.2019
  GBP 5.129 złEUR 4.275 złUSD 3.823 złCHF 3.892 zł

  Sport


  Reklama