Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Londyn: Autobus wjechał w sklep w pobliżu Clapham Junction. Są ranni

Londyn: Autobus wjechał w sklep w pobliżu Clapham Junction. Są ranni
Wciąż nie są znane szczegóły wypadku. (Fot. Metro)
Kilka osób zostało rannych, kiedy londyński piętrus wjechał dziś rano w jeden ze sklepów na Lavender Hill w pobliżu Clapham Junction. W czasie wypadku w autobusie znajdowało się kilkanaście osób - niektórzy zostali uwięzieni na górnym pokładzie pojazdu.
Reklama

Do wypadku doszło ok. 7:00 czasu lokalnego (GMT) podczas porannych godzin szczytu. Większość pasażerów autobusu nr 77 było w drodze do pracy.

Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala - jego stan jest ciężki. Na górnym pokładzie autobusu utknęły dwie kobiety, które nie mogły się wydostać. Na miejsce przybyli wyposażeni w odpowiednie narzędzia strażacy, którzy podjęli próbę dostania się do pojazdu od góry, aby wydostać przerażone pasażerki.

London Ambulance Service potwierdziło, że rannych zostało co najmniej 6 osób. Na miejscu wciąż znajdują się medycy i udzielają pomocy poszkodowanym.

Świadkowie wypadku opisują drastyczne sceny, kiedy służby ratunkowe próbowały wyciągnąć ludzi przez wyjścia ewakuacyjne autobusu.

Policja poinformowała, że ostateczna liczba rannych wciąż nie jest znana. Nie wiadomo również, ilu dokładnie ludzi znajdowało się w autobusie.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.07.2018
  GBP 4.857 złEUR 4.300 złUSD 3.662 złCHF 3.685 zł

  Sport


  Reklama