Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

London: The fire of the building caused a roadblock

London: The fire of the building caused a roadblock
Z ogniem walczyło ponad 70 strażaków. (Fot. Twitter/@London Fire Brigade)
The fire that broke out in a large warehouse in Neasden, North London, blocked major roads causing delays in transport. Drivers are asked to use alternative routes.
Advertisement
News available in Polish

Pożar, który wybuchł ok. godz. 2:00 w nocy, został opanowany o godz. 6:20. Jak poinformował przedstawiciel straży pożarnej, z ogniem w opuszczonym magazynie walczyło ponad 70 strażaków, którzy chcieli zapobiec rozprzestrzenianiu się płomieni na sąsiednie budynki.

W wyniku pożaru, North Circular w Neasden została zamknięta do odwołania w obu kierunkach - aż po skrzyżowania w pobliżu autostrady M1.

Rzecznik Transport for London (TfL) przekazał, że zamknięto również Westbound Staples Corner Flyover i spodziewane są duże opóźnienia w komunikacji miejskiej. Wezwał także kierowców do korzystania z alternatywnych tras.

"Strażacy pracowali bardzo ciężko przez całą noc, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia na sąsiedni budynek" - relacjonował cytowany przez BBC Robbie Robertson, kierownik jednego z oddziałów straży pożarnej biorącej udział w akcji.

Uszkodzeniu uległ cały magazyn. Z pobliskich domów ewakuowano kilkanaście osób.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Advertisement