Liga włoska: Piotr Zieliński strzelił gola Wojciechowi Szczęsnemu

To druga ligowa bramka Zielińskiego w tym sezonie. (Fot. Getty Images)
Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w 63. minucie wygranego meczu z Juventusem Turyn (2:1) w 21. kolejce włoskiej Serie A. W bramce 'Starej Damy' stał Wojciech Szczęsny, a w barwach Napoli 90 minut rozegrał Arkadiusz Milik.

To druga ligowa bramka Zielińskiego w tym sezonie. Reprezentant Polski przebywał na murawie do 81. minuty, kiedy zastąpił go Elif Elmas. Poza kadrą meczową gospodarzy pozostał Hubert Idasiak.

To dopiero druga porażka broniącego tytułu Juventusu. Z kolei Napoli nie ma zbyt dobrej passy w tym sezonie. Zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli i ma 27 punktów. Lider "Juve" zgromadził 51 i ma trzy przewagi nad drugim Interem Mediolan.

Dla Napoli gola strzelił także Lorenzo Insigne, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry kontaktową bramkę dla gości uzyskał Portugalczyk Cristiano Ronaldo.

Szczęsny nie obronił gola Zielińskiego. (Fot. Getty Images)