Liga hiszpańska: Barcelona wygrała i jest czwarta w tabeli

Na zdj.: Memphis Depay z FC Barcelona i Damian Suarez z Getafe CF walczą o piłkę podczas wczorajszego meczu. (Fot. Alex Caparros/Getty Images)
Barcelona wygrała z Getafe 2:1 w meczu 3. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej. 'Duma Katalonii' po dwóch zwycięstwach i porażce jest czwarta w tabeli. W niedzielę wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

Po raz pierwszy od maja i operacji kolana w bramce Barcelony wystąpił Niemiec Marc-Andre ter Stegen.

Ekipa ze stolicy Katalonii musi sobie radzić bez Lionela Messiego, który odeszedł do Paris Saint-Germain. W niedzielę bramki zdobyli Sergi Roberto w 2. minucie i Memphis Depay w 30., a dla Getafe - Sandro w 18.

W sobotę Real Madryt pokonał na wyjeździe Betis Sewilla 1:0, a zwycięstwo "Królewskim", którzy objęli prowadzenie w tabeli, zapewnił w 61. minucie Daniel Carvajal.

Real ma na koncie siedem punktów. Tyle samo zgromadziły Sevilla, Valencia, Barcelona i Mallorca, ale mają gorszy bilans bramek.