Ligue 1: Milik's goal for Olympique in their win over Reims

Arkadiusz Milik - zdobywca gola dla Olympique. (Fot. Getty Images)
Arkadiusz Milik scored a goal for Olympique de Marseille in a 3-1 away game from the 34th round of the French Premier League against Draw. This is his fifth league goal for the team he moved to in January from Napoli.

Prowadzenie gospodarzom w 38. minucie dał Nathanael Mbuku, ale później trafiali już tylko goście. W 41. minucie wyrównał Dimitri Payet, a jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Milik, który z bliska wykończył jego dośrodkowanie.

W 76. minucie swoją drug bramkę zdobył Payet, ustalając wynik spotkania. Nieco wcześniej czerwoną kartką ukarany został obrońca Reims Wout Faes.

Milik do siatki trafił jeszcze w 81. minucie, ale po analizie VAR sędzia gola nie uznał z powodu pozycji spalonej.

W tabeli drużyna Polaka zajmuje piąte miejsce.