Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

LOT rozszerza współpracę z Singapore Airlines

LOT rozszerza współpracę z Singapore Airlines
LOT w maju 2018 roku zainaugurował bezpośrednie połączenie między Warszawą a Singapurem. (Fot. Getty Images)
PLL LOT rozszerzyły porozumienie 'code share' z Singapore Airlines, na mocy której jedna linia lotnicza przewozi pasażerów z biletami wystawionymi przez inną linię. Umożliwi to pasażerom podróż z Singapuru do m.in. Melbourne i Sydney w Australii i do Nowej Zelandii.
Reklama

Jak przekazał LOT, od 14 czerwca br. pasażerowie będą mogli korzystać z dodatkowych możliwości dolotu z Singapuru do Melbourne i Sydney w Australii. Zaś po uzyskania zgody regulacyjnej ze strony władz nowozelandzkich, code share zostanie wprowadzony na trasach z Singapuru do Auckland, Christchurch oraz Wellington w Nowej Zelandii. Spółka zapewnia, że uzyskanie zgody ma nastąpić w ciągu najbliższych tygodni.

"Rejsy z Singapuru do Nowej Zelandii i Australii są odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie pasażerów i uzupełnieniem dotychczasowej oferty. Tym samym rozwijamy sieć połączeń pod kątem pasażerów tranzytowych. Z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny jesteśmy usatysfakcjonowani, że to porozumienie, pomiędzy LOT-em a Singapore Airlines Limited zostało rozszerzone - oświadczył prezes LOT Rafał Milczarski.

Jak dodał, linia zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z singapurskim przewoźnikiem ze względu na "bardzo duży potencjał turystyczny tych rejonów świata". "Między Europą a Singapurem podróżuje prawie 3 mln pasażerów rocznie. Kraj ten jest bramą dla dalszych podróży w głąb Azji a także do Australii i Oceanii. To gwarantuje naszym pasażerom, podróżującym do Australii czy Nowej Zelandii, dogodne połączenia tranzytowe" - zaznaczył Milczarski.

LOT w maju 2018 roku zainaugurował bezpośrednie połączenie między Warszawą a Singapurem. To piąta bezpośrednia trasa rozkładowa LOT-u do Azji, w tym czwarta dalekodystansowa - po Pekinie, Seulu-Incheon i Tokio-Naricie.

Rejsy z Singapuru do Nowej Zelandii i Australii są odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie pasażerów. (Fot. Getty Images)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.09.2019
  GBP 4.870 złEUR 4.340 złUSD 3.912 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama