Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Które lotnisko w UK ma najlepsze punkty gastronomiczne?

Które lotnisko w UK ma najlepsze punkty gastronomiczne?
Lotnisko w Birmingham jest najlepsze dla "latających smakoszy". (Fot. Facebook/Birmingham Airport)
Lotnisko w Birmingham zostało uznane za najlepsze w Wielkiej Brytanii w zakresie przygotowywania posiłków. Wyróżnienie jest wynikiem badań przeprowadzonych przez stronę porównawczą lotów i podróży Netflights.com.
Reklama

W badaniu serwisu Netflights.com przeanalizowano 10 największych portów lotniczych w Wielkiej Brytanii. Wyniki zostały następnie dodane do średnich cen w restauracjach każdego z portów lotniczych tak, aby każdy z nich uzyskał wynik w skali od jednego do dziesięciu punktów.

Na pierwszym miejscu znalazł się Birmingham Airport z wynikiem 7,3 punktów. Port Lotniczy uzyskał wysoki wynik między innymi z powodu koncentracji 12 różnych restauracji w jednym terminalu. 

Nie wszystkim pasażerom linii lotniczych wystarczy kanapka na wynos, wielu stawia na przyjemna degustację szampana i win musujących przed odlotem. (Fot. Facebook/Birmingham Airport)

Pasażerowie mogli wybierać więc spośród szeregu opcji, co wplynęło na wysoki wskaźnik zadowolenia.

"W Birmingham Airport jest cała gama punktów gastronomicznych od kawiarni, restauracji, barów prosecco, niedrogich pubów takich jak Wetherspoons i wielu rodzinnych restauracji, takich jak Giraffe, Wrapchic oraz Frankie i Benny's" - przekazuje serwis www.birminghammail.co.uk.

Lotniska, które znalazły się się tuż za portem w Birmingham i są przyjazne dla wegetarian to: Edynburg, Gatwick, Manchester i Heathrow.

Na samym dole rankingu Netflights upalsowało się lotnisko Newcastle International Airport, które ma ograniczony wybór dla wegetarian.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama