Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Księżna Kate przyjęta do szpitala we wczesnej fazie porodu

Księżna Kate przyjęta do szpitala we wczesnej fazie porodu
Księżna Kate wkrótce urodzi kolejne dziecko. (Fot. Getty Images)
Księżna Cambridge Kate została przyjęta dziś rano do szpitala św. Marii w zachodnim Londynie 'we wczesnej fazie porodu' - poinformował Pałac Kensington. Przy narodzinach trzeciego dziecka towarzyszy jej mąż, książę William.
Reklama

Więcej szczegółów na razie nie podano.

W trakcie ubiegłorocznej lipcowej wizyty w Polsce księżna Kate żartowała, dziękując polskim mamom z firmy Whisbear za prezent (misia wydającego uspokajający dla małych dzieci szum, który pomaga im zasnąć), że "wygląda na to, że po prostu będziemy musieli postarać się o kolejne dzieci". Jej komentarze zostały wówczas podchwycone przez brytyjską prasę jako pierwsze sygnały możliwego powiększenia rodziny.

Księżna Kate nie uczestniczyła ostatnio w wielu wydarzeniach publicznych ze względu na poważne nudności. (Fot. Getty Images)

Po tym, jak w październiku 2017 roku poinformowano o tym, że Kate jest w ciąży, tabloid "The Sun" zamieścił wręcz na pierwszej stronie zdjęcie pary z przyjęcia w Łazienkach Królewskich, spekulując, iż para postarała się o trzecie dziecko, będąc w Polsce. "Akt warszawski" - żartował wówczas dziennik.

Podobnie jak przy dwóch poprzednich ciążach, księżna Kate cierpiała w trakcie ciąży na poważne nudności, co doprowadziło do znaczącego ograniczenia jej udziału w wydarzeniach publicznych. Od końca marca znajdowała się na urlopie macierzyńskim.

Trzecie dziecko Williama i Kate będzie piąte w linii do brytyjskiego tronu, po księciu Walii Karolu, księciu Williamie i dwójce dzieci pary - blisko pięcioletnim George'u i trzyletniej Charlotte.

Płeć dziecka nie została dotychczas ujawniona, ale bukmacherzy spekulują, że nieco bardziej prawdopodobne są narodziny syna. Według bukmacherów, najbardziej prawdopodobnymi imionami dla nowego dziecka są Arthur, James, Albert, Frederick, Philip dla syna oraz Mary, Alice, Victoria, Alexandra, Diana dla córki.

 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.248 złUSD 3.787 złCHF 3.857 zł

  Sport


  Reklama