Menu

Książę Harry przyleci do UK w lipcu. Królowa zaprosiła go na lunch

Książę Harry przyleci do UK w lipcu. Królowa zaprosiła go na lunch
Media zastanawiają się, jakie tematy poruszy podczas rozmowy królowa z księciem Harrym. Czy Elżbieta II odniesie się na przykład do słynnego wywiadu na temat życia w rodzinie królewskiej, udzielonego przez parę?... (Fot. Getty Images)
Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że w przyszłym miesiącu do Wielkiej Brytanii przybędzie książę Harry. Jego wizyta ma związek z odsłonięciem nowego pomnika ku czci księżnej Diany. Jak przekazał tabloid 'Daily Mail' w oparciu o własne źródła, królowa Elżbieta II zaprosiła już swojego wnuka na lunch, aby odbyć z nim krótką rozmowę.
Reklama
Reklama

Książę Harry, który właśnie po raz drugi został tatą, przybędzie do Wielkiej Brytanii w związku z zaplanowanym na 1 lipca odsłonięciem pomnika księżnej Diany w Sunken Garden na terenie pałacu Kensington. Uroczystość ta ma związek z 60. urodzinami Diany.

"Książę Harry i książę William mają nadzieję, że posąg pomoże wszystkim, którzy odwiedzają Pałac Kensington, zastanowić się nad życiem ich matki i jej dziedzictwem" - przekazał pałac Kensington.

W 2017 roku ogłoszono, że William i Harry wybrali znanego rzeźbiarza Iana Rank-Broadleya jako artystę odpowiedzialnego za wykonanie posągu ich matki. Rank-Broadley jest znany z tworzenia wizerunków królowej i innych członków rodziny królewskiej wykorzystywanych na monetach.

Poprzednie doniesienia sugerowały, że Harry może przegapić uroczystość odsłonięcia posągu, gdyby Meghan Markle wciąż czekała na narodziny drugiego dziecka. W obecnej sytuacji Harry wyruszy w podróż niecały miesiąc po przybyciu na świat Lilibet Diany Mountbatten-Windsor.

Jak przekazał "Daily Mail", królowa wystosowała już zaproszenie do swojego wnuka, aby spotkać się z nim na lunch. Do spotkania miałoby dojść na terenie zamku w Windsorze.

Czytaj więcej:

Suknię ślubną księżnej Diany można już oglądać w Kensington Palace

Rodzina królewska "zachwycona" narodzinami córki Harry'ego i Meghan

Meghan i Harry nieprędko pokażą zdjęcie swojej córeczki Lilibet Diany

  Komentarze
  • Gość
   10 czerwca, 13:38

   Ciekawe czy odbędzie dziesięciodniową kwarantannę?. A tak z ciekawości, czy aby nie ma zakazu podróżowania z Ameryki do UK?

  • Leon zawodowiec
   10 czerwca, 13:43

   przyjezdza i zamiast zatrzymac sie w duzym domku babci

  • Zaciekawiony
   10 czerwca, 14:18

   Ciekawe jak wykreci sie celebrytka, chcialbym zobaczyc jak sie usmiecha do Krolowej

  • Stachu
   10 czerwca, 21:32

   A kogo ten pasożyt interesuje ???

  • Czytelnik anonimowy
   12 czerwca, 04:40

   Przyjezdza do babci ale spotykaja sie na lunch

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 11.06.2021
  GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama