Menu

Królowa Elżbieta zamówiła pizzę z Domino's do Pałacu Buckingham?

Królowa Elżbieta zamówiła pizzę z Domino's do Pałacu Buckingham?
Królowa jest fanką pizzy z Domino's? (Fot. Getty Images)
Podczas wizyty Donalda Trumpa w Pałacu Buckingham 6 czerwca, sieć pizzerii Domino's otrzymała nietypowe zamówienie z królewskiej rezydencji: ktoś o imieniu Elizabeth poprosił o cztery duże pizze. Na miejsce wysłano kierowcę, aby dostarczył zamówienie - doniósł dziennik 'Metro'.
Reklama

Na początku czerwca prezydent USA Donald Trump gościł z oficjalną wizytą w Wielkiej Brytanii. Podczas kolacji wydanej na jego cześć w Pałacu Buckingham zaserwowano między innymi filet z halibuta z musem z rzeżuchy oraz danie z sezonowej jagnięciny, która pochodziła z hodowli Windsor.

Jak informują media, w tym samym czasie przez pałacową bramę próbował przedostać się na skuterze jeden z kierowców Domino's, który otrzymał zlecenie na dostarczenie pizzy. 

Przyjęte zamówienie opiewało na kwotę 46 funtów. Była to cena za cztery duże pizze cheeseburgerowe. Płatność miała zostać uiszczona przy odbiorze.

Według informacji posiadanej przez dziennik "The Sun", kierowca został zatrzymany przy bramie przez dwóch uzbrojonych policjantów. Za pomocą łączności radiowej z pałacem, jeden z ochroniarzy poprosił o zapytanie się królowej, czy rzeczywiście zamawiała pizze. 

Manager oddziału, w którym złożono zamówienie - Zsuzsanna Queiser - oświadczyła: "Zawsze podejrzewaliśmy, że królowa jest fanem Domino's, a zamówienie na adres pałacu Buckingham niemal potwierdziło nasze podejrzenia. Nie udało się naszemu dostawcy przebrnąć przez bramę, ale cztery duże pizze cieszyły się powodzeniem wśród policjantów znajdujących się na służbie". "Następnym razem, Wasza Wysokość" - dodała.

Policja, ze względów bezpieczeństwa, nie wydała oficjalnego oświadczenia.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.12.2019
  GBP 5.129 złEUR 4.275 złUSD 3.823 złCHF 3.892 zł

  Sport


  Reklama