Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Królowa Elżbieta II po raz pierwszy w historii na London Fashion Week

Królowa Elżbieta II po raz pierwszy w historii na London Fashion Week
Elżbieta II z zainteresowaniem oglądała pokaz mody projektanta Richarda Quinna. (Fot. Getty Images)
Brytyjska królowa Elżbieta II po raz pierwszy wzięła udział w jednym z pokazów Londyńskiego Tygodnia Mody. 91-letnia monarchini swoją obecnością uświetniła prezentację kreacji mało znanego projektanta Richarda Quinna.
Reklama

Królowa siedziała w pierwszym rzędzie na specjalnie przygotowanym krześle z poduszką, obok redaktor naczelnej magazynu amerykańskiej edycji "Vogue” Anny Wintour.

Sama Anna Wintour ściągnęła na siebie mnóstwo krytyki za to, że rozmawiała z królową w okularach przeciwsłonecznych. Eksperci od etykiety zwrócili uwagę, że było to "gigantyczne faux pas".

Monarchini z uwagą przyglądała się modelkom w butach na niebotycznie wysokich obcasach, w kreacjach z odważnymi dekoltami i hełmami motocyklowymi w kolorach sukni.

"Wizyta królowej na pokazie Quinna podyktowana była tym, że projektant został pierwszym laureatem Queen Elizabeth II Award for British Design” – poinformował Pałac Buckingham. 

Brytyjska królowa uświetniła ostatni pokaz London Fashion Week. (Fot. Getty Images)

Nagroda jest formą "uznania roli, jaką przemysł mody odgrywa w społeczeństwie i dyplomacji". Wyróżnienie będzie przyznawane "wschodzącemu brytyjskiemu projektantowi mody, który wykazuje się oryginalnością i talentem".

Uhonorowany nagrodą i obecnością królowej na swoim pokazie projektant urodził się w Londynie. Stworzył własną markę w 2016 roku.

London Fashion Week zakończył się pokazem Richarda Quinna.

Pałac Buckingham poinformował, że kilka dni temu Elżbieta II gościła u siebie grupę projektantów mody oraz modeli i modelki.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama