Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Krokodyl w Tamizie? Brytyjczyk wszystko uwiecznił na telefonie

Krokodyl w Tamizie? Brytyjczyk wszystko uwiecznił na telefonie
Czy w Tamizie żyją krokodyle? (Fot. Thinkstock)
Brytyjscy internauci zachodzą w głowę, czy w Tamizie naprawdę żyje krokodyl. Jego obecność w pobliżu wybrzeży dzielnicy Chelsea uwiecznił wczoraj jeden z londyńczyków, kiedy spacerując z psem dostrzegł egzotycznego gada, wynurzającego się z tafli wody.
Reklama

Chris Davies nie ma wątpliwości: "Widziałem krokodyla". Wątpliwości mają jednak eksperci ds. zwierząt, a także sami internauci, którzy zastanawiają się, czy krokodyl nie jest po prostu plastikowym rekwizytem.

Obecność nietypowych zwierząt w Londynie nie powinna już być dla nikogo zaskoczeniem. W Tamizie widziano m.in. delfina, a w samej stolicy nie brak wszelkiej maści węży czy pająków, dla których Londyn nie jest naturalnym środowiskiem.

W obecność krokodyla powątpiewają jednak funkcjonariusze z organizacji RSPCA.

"Nigdy nie otrzymaliśmy donosu o krokodylu w Tamizie. Widzieliśmy jednak słynny filmik, który krąży teraz po Twitterze. Trudno uwierzyć w to, że krokodyl może żyć w Tamizie. Z drugiej jednak strony nie można łatwo zweryfikować prawdziwości tego, co ukazano na filmiku. Wzywamy każdego, kto zobaczy tego gada, aby zadzwonił niezwłocznie po policję. Zapewnimy krokodylowi niezbędną opiekę" - skomentował przedstawiciel RPSCA.

Obecność krokodyla w Londynie nie tylko zaszokowała internautów, ale również pobudziła ich kreatywność. W sieci pojawiło się mnóstwo memów i komentarzy na temat egzotycznego gada. "Theresa May wyszła popływać" - sugerował jeden z internautów, którego komentarz doczekał się największej liczby polubień.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.09.2018
  GBP 4.837 złEUR 4.303 złUSD 3.682 złCHF 3.833 zł

  Sport


  Reklama