Menu

Kongres 60 Milionów: Globalny Zjazd Polonii

Kongres 60 Milionów: Globalny Zjazd Polonii
Kongres 60 Milionów - Globalny Zjazd Polonii to wydarzenie, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe zgodne z trendami XXI wieku. (Fot. Getty Images)
Czwarta edycja kongresu Polonii świata odbędzie się w lutym 2019 r. w Eden Roc Hotel Miami na Florydzie. Ideą leżącą u podstaw przedsięwzięcia jest integracja polskich środowisk biznesowych zogniskowanych w kraju oraz poza jego granicami.
Reklama

Nazwa Kongresu koresponduje z ogólną liczbą żyjących na świecie Polaków. Ostatnia edycja tego wydarzenia odbyła się w Jasionce pod Rzeszowem 30 sierpnia br.

Intencją przyświecającą organizatorom jest zdefiniowanie aktualnego statusu i charakteru współpracy między polskimi ośrodkami biznesowymi, naukowymi i kulturalnymi w kraju i za granicą oraz określenie wagi tej współpracy wraz z płynącymi z niej korzyściami.

Podstawowym celem debaty podczas spotkania jest zidentyfikowanie tych płaszczyzn kooperacji, na których warto rozwijać i umacniać dotychczasowe relacje, a także poszukiwanie nowych, istotnych z ekonomicznego i wizerunkowego punktu widzenia obszarów wspólnego działania.

Kongres 60 Milionów - Globalny Zjazd Polonii to wydarzenie, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe zgodne z trendami XXI wieku. Ma pomóc w zdefiniowaniu szans na rozwój i wzmocnienie współpracy milionów Polaków i osób polskiego pochodzenia rozsianych po całym świecie.

Organizatorzy wierzą, że Kongres 60 milionów stanie się płaszczyzną międzynarodowej i międzypokoleniowej komunikacji w nowoczesnym wymiarze, przyczyniając się tym samym do integracji rozproszonej po świecie polskiej społeczności i zacieśnienia więzów, nie tylko o charakterze biznesowym.

Program w Miami rozpocznie się turniejem golfa o Puchar 60 Milionów. Natomiast na koniec Kongresu organizatorzy przygotowali bal. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji - szczegóły oraz zakres tematyczny Kongresu znajdują się na stronie: www.60mln.pl.

Zakupu biletów można dokonać przez stronę: www.eventbrite.com 


 

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 27.03.2020
  GBP 5.022 złEUR 4.525 złUSD 4.113 złCHF 4.268 zł

  Sport


  Reklama