Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kobieta w śpiączce urodziła dziecko. Śledztwo policji

Kobieta w śpiączce urodziła dziecko. Śledztwo policji
Nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. (Fot. Getty Images)
Kobieta, która od wielu lat pogrążona jest w śpiączce, zaszła w ciążę w jednym z ośrodków opieki w stanie Arizona i pod koniec grudnia urodziła tam zdrowego chłopca - poinformowały wczoraj media w USA.
Reklama

Kobieta zapadła w śpiączkę 14 lat temu, gdy doznała uszkodzenia mózgu. Od wielu lat przebywała w domu opieki w Phoenix. Wymagała całodobowej opieki, co oznaczało, że wielu pracowników tej placówki miało dostęp do jej pokoju.

Pracownicy ośrodka przekonują jednak, że nie mieli pojęcia, iż kobieta jest brzemienna. Twierdzą, że zorientowali się w jakim jest stanie dopiero, gdy zaczęła rodzić. Nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka.

Policja w Phoenix poinformowała, że "bada sprawę"; nie podała jednak żadnych szczegółów. Według dziennika "New York Times", śledztwo prowadzone jest w kierunku możliwej napaści seksualnej na kobietę.

Niektóre amerykańskie media podały, że w przeszłości w ośrodku w Phoenix dochodziło już do "incydentów seksualnych" z udziałem jego pracowników. 

 

  Komentarze


  • Zgadnijcie...
   6 stycznia, 19:17

   Podobno zgodnie z kodem biblii koniec odliczania czasu ma nastapic w 2060roku. W nieznanych okolicznosciach kobieta zaszla w ciaze ale prawdopodobnie nie miala objawow ciazy az do momentu urodzenia chlopca... w kazdym razie doswiadczony personel medyczny sie nie zorientowal. Dziecko urodzilo sie pod koniec grudnia... W 2060 chlopiec bedzie mial 32 lata... Badzcie gotowi!

  • O co chodzi
   7 stycznia, 08:27

   W 2060 bedzie miał 41 lat....

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.06.2019
  GBP 4.782 złEUR 4.260 złUSD 3.799 złCHF 3.801 zł

  Sport


  Reklama