Menu

Kate i William polecieli do Szkocji tanimi liniami

Kate i William polecieli do Szkocji tanimi liniami
William z dziećmi na lotnisku w Norwich. (Fot. Twitter/@KateetWilliamFr/screenshot)
Księżna Kate i książę William zostali przyłapani na locie tanimi liniami, gdzie bilet kosztuje 73 funty. W ten sposób 'wbili szpilę' Harry'emu i Meghan, którzy wybrali prywatny odrzutowiec - donoszą brytyjskie media.
Reklama

William z rodziną udali się do Norwich, skąd wczoraj z samego rana polecieli samolotem tanich linii lotniczych Flybe do Aberdeen. Para książęca, wraz z trójką dzieci i nianią - Marią Teresą Turrion Borrallo - prawdopodobnie była w drodze do rezydencji Balmoral w Szkocji, gdzie latem rezyduje królowa.

Jak donoszą brytyjskie media, bilet do Aberdeen kosztował tylko 73 funty za osobę. Stanowi to wyraźny kontrast w porównaniu z ostatnimi podróżami Harry'ego i Meghan, którzy w ciągu zaledwie 11 dni odbyli cztery loty prywatnym odrzutowcem - zauważa "Metro".

W obronie książęcej pary stanął sam Elton John. (Fot. Getty Images)

Księciu i księżnej Sussex zarzucono hipokryzję, argumentując, że "wybór takiego środka transportu, zamiast skorzystania z samolotu rejsowego, jest sprzeczny z ich publicznymi oświadczeniami na temat kwestii ekologicznych".

W obronie książęcej pary stanął sam Elton John, zaznaczając, że zapewnił Harry'emu i Meghan prywatny odrzutowiec, by "ich chronić".

"Księżna Diana była jedną z moich najdroższych przyjaciółek. Czuję się w obowiązku zapewnić Harry'emu i jego rodzinie ochronę przed niepotrzebną ingerencją prasy, która przyczyniła się do przedwczesnej śmierci Diany" - podkreślił.

  Komentarze
  • Cook
   23 sierpnia, 19:12

   a co mnie to kużwa obchodzi???? pieszo niech idą i git.

  • Lena
   25 sierpnia, 00:27

   Słusznie,kogo to obchodzi

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.11.2019
  GBP 5.008 złEUR 4.292 złUSD 3.879 złCHF 3.913 zł

  Sport


  Reklama