Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Jet2 najbardziej punktualnymi brytyjskimi liniami lotniczymi

Jet2 najbardziej punktualnymi brytyjskimi liniami lotniczymi
Samoloty Jet2 są najbardziej punktualne spośród brytyjskich linii. (Fot. Facebook/Jet2.com & Jet2holidays)
Tanie brytyjskie linie lotnicze Jet2 pokonały British Airways, easyJet, Monarch oraz Virgin Atlantic i zdobyły tytuł najbardziej punktualnych w Zjednoczonym Królestwie. Pokonały British Airways i Virgin Atlantic.
Reklama

Punktualność to cecha nie tylko największych linii lotniczych – wynika z rankingu Punctuality League brytyjskiej firmy OAG. Eksperci przeanalizowali czas przylotów i odlotów ponad 130 linii lotniczych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Te linie lotnicze, które miały największą liczbę połączeń bez opóźnień większych niż 15 minut, otrzymały od analityków pięć gwiazdek. Jet2 był w rankingu jedynym przewoźnikiem z Wielkiej Brytanii, któremu udało się zdobyć maksymalną liczbę gwiazdek. Virgin Atlantic, British Airways i easyJet otrzymały po 3 gwiazdki.

Jet2 - tani przewoźnik z UK - może pochwalić się punktualnością na poziomie 87,5%. Linie są nie tylko najlepsze pod względem punktualności w Wielkiej Brytanii, ale znalazły się też w pierwszej dziesiątce przewoźników z całego świata.

Gwiazdki punktualności OAG przyznało również portom lotniczym. Pięć otrzymały brytyjskie lotniska: w Birmingham, Cardiff i Liverpoolu. Londyńskie lotnisko Heathrow zdobyło dwie gwiazdki, a Gatwick tylko jedną.

Jet2.com jest brytyjską tanią linia lotniczą, obsługuje połączenia do krajów europejskich. Pierwotnie siedziba spółki mieściła się w Bournemouth, jednak w 2006 roku działalność wraz z siedzibą została przeniesiona na lotnisko w Leeds Bradford.

Samoloty tego przewoźnika korzystają również z lotnisk w Manchesterze, Belfast-International, Birmingham, Edynburg, Newcastle i Glasgow.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.09.2018
  GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

  Sport


  Reklama