Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Jesteśmy jedną drużyną" hasłem polskiej reprezentacji

Projekt graficzny promujący Polaków podczas igrzysk w Pjongczangu. (Fot. olimpijski.pl)
'Jesteśmy jedną drużyną' - pod takim hasłem Polski Komitet Olimpijski będzie promował reprezentację, która w lutym będzie w Pjongczangu walczyć przez 17 dni o medale zimowych igrzysk. W ten sposób chce zachęcić do wspólnego kibicowania biało-czerwonym.
Reklama

Głównym motywem graficznym kampanii są kolorowe piktogramy - odzwierciedlające najważniejsze symbole igrzysk. Ich geometryczne kształty i żywe kolory nawiązują do bogatej kultury Korei Południowej.

"Zależało nam na prostym i bezpośrednim przekazie, stąd wybranie dziewięciu najważniejszych skojarzeń z zimą i igrzyskami w postaci właśnie symboli graficznych. Medal, góry, arena, śnieg, narty, cel, trasa, meta, łyżwy - między innymi właśnie te symbole chcemy przekazać naszym olimpijczykom, kibicom i sponsorom, aby w ten sposób pokazać, iż emocje olimpijskie łączą nas wszystkich. Udział zawodników w kampanii był dla nas najważniejszy. Cieszymy się, że zechcieli być częścią projektu i aktywnie włączyć się w promowanie idei olimpijskiej" - wyjaśnił cytowany na portalu olimpijski.pl dyrektor działu marketingu PKOl Ireneusz Kutyła.

Kampania potrwa od połowy października 2017 roku do zakończenia igrzysk w Pjongczangu.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.293 złUSD 3.668 złCHF 3.800 zł

  Sport


  Reklama