Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Irlandia będzie cieplejsza niż Hiszpania już w ten weekend

Irlandia będzie cieplejsza niż Hiszpania już w ten weekend
Irlandczycy będą mogli sieszyć się z wiosennej i ciepłej pogoddy już od nadchodzącego weekendu. (Fot. Getty Images)
Przez ostatnie dni w Irlandii spało sporo deszczu, a teraz ma być cieplej niż w Barcelonie - Irlandczycy już w najbliższy weekend cieszyć się będą słońcem i wysokimi temperaturami. Termometry pokazują nawet ponad 20 stopni.
Reklama

Okulary przeciw słoneczne, kremy z filtrem i kapelusze będą mieszkańcom Irlandii potrzebne już w nadchodzący weekend. Po ulewach i chłodnej Wielkanocy, mieszkańcy Zielonej Wyspy przygotowują się na falę upałów i pogodę cieplejszą niż w Hiszpanii. Meteorolodzy twierdzą, że taka pogoda potrwa już do końca kwietnia.

W sobotę termometry pokażą co najmniej 13 stopni, a w niedzielę w niektórych rejonach 15. Około 19 kwietnia Irlandczycy będą cieszyć się słońcem i nawet 20 stopniami - w Barcelonie będzie w tym samym czasie "tylko" 16 stopni.

Zanim jednak Irlandczycy doczekają się pięknej pogody w niektórych rejonach popada jeszcze dziś deszcz.

Pierwszy kwartał roku w Irlandii był wyjątkowo zimny. Kwiecień dla odmiany będzie jednym z najcieplejszych w historii Zielonej Wyspy. W kwietniu w Dalkey, jednej z dzielnic Dublina, otwarta zostanie pierwsza w historii Irlandii plaża dla nudystów.

Pogoda w Irlandii jest nieprzewidywalna i przewrotna. W jednym dniu deszcz może padać nawet kilka razy i występować na przemian ze słońcem.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.07.2018
  GBP 4.838 złEUR 4.327 złUSD 3.717 złCHF 3.720 zł

  Sport


  Reklama