Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Irlandia: Dealz zapowiada wprowadzenie linii taniej odzieży

Irlandia: Dealz zapowiada wprowadzenie linii taniej odzieży
Irlandzki "Dealz" to odpowiednik brytyjskiego "Poundlanda". (Fot. www.contractpeople.com)
Tanie sklepy Dealz zapowiadają wprowadzenie do Irlandii linii odzieżowej Pep&Co. Ubrania będzie można kupić w większych oddziałach sieci.
Reklama

Marka Pep&Co należy do giganta Steinhoff International, który już teraz posiada 170 punktów w Wielkiej Brytanii, z czego 140 w brytyjskich odpowiednikach Dealza — Poundland.

Na sąsiedniej wyspie ceny ubrań kształtują się od £1 za dziecięce koszulki polo, śpiochy i klapki — poprzez £5 (€5,60) za parę trampek i £12 (€13,50) za jeansy – po kurtki za £28 (€31,50).

Według dyrektora zarządzajacego Adriana Mountforda, celem firmy jest oferowanie taniej odzieży rodzinom mieszkającym w małych i średnich miejscowościach, gdzie jest mniejsza konkurencja (np. ze strony sieci Penneys).

“Pomysł ten okazał się dużym sukcesem w Wielkiej Brytanii – do tego stopnia, że nie nadążamy z dostawami odzieży damskiej” - zapewnia.

Więcej szczegółów na temat ekspansji firma ma ujawnić w styczniu. Wiadomo, że marka sprawdzała pod kątem nowego działu 60 sklepów Dealz na terenie całej Irlandii.

Sieć Pep&Co została założona w 2015 roku przez byłego dyrektora generalnego Asdy - Andy'ego Bonda. Choć firma posiada 40 samodzielnych punktów, to już wiadomo, że lepiej się sprawdza model połączenia dwóch sklepów.

“Jeżeli mamy do dyspozycji wystarczająco duży lokal, to bardziej opłaca się ponosić koszty obsługi i utrzymania jednego niż dwóch” - informuje Mountford.

Od czasu wejścia do Irlandii sieci Dealz w 2011 roku firma stworzyła ponad 1,2 tys. miejsc pracy. Sprzedaje ona ponad 1 tys. produktów, od fasolki w puszkach po żarówki.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama