Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Intruz włamał się do Pałacu Buckingham. Był kilka metrów od królowej

Intruz włamał się do Pałacu Buckingham. Był kilka metrów od królowej
Do włamania doszło wczoraj nad ranem. (Fot. Getty Images)
22-letni mężczyzna przeskoczył wczoraj ogrodzenie Pałacu Buckingham we wczesnych godzinach porannych i znalazł się zaledwie kilka metrów od królowej. Intruz dobijał się do drzwi, próbując dostać się do pałacu w czasie, gdy głowa państwa spała w sypialni kilka metrów dalej.
Reklama

Zatrzymanie włamywacza zajęło policji około czterech minut. Jak informują brytyjskie media, funkcjonariusze najpierw próbowali ocenić, czy intruz jest uzbrojony.

Drzwi do domu 93-letniej królowej zawsze są zamykane we wczesnych godzinach porannych, więc nikt nie mógł wejść do środka.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy ktoś próbował włamać się do pałacu, aby spotkać się z królową. (Fot. Getty Images)

Jak przekazał "The Sun", na pałacu wisiała królewska flaga, więc intruz dokonał słusznej dedukcji, że w środku znajduje sie monarchini. "Do zdarzenia doszło prawie 37 lat po tym, jak do sypialni królowej włamał się Michael Fagan" - zauważyli dziennikarze tabloidu.

"Jak to możliwe, że po tych wszystkich latach ktoś może wspiąć się na ogrodzenie i wejść do środka bez natychmiastowego zatrzymania? Co z czujnikami ciepła i CCTV? Bezpieczeństwo królowej powinno być najważniejsze" - dodali.

Gazeta odnotowała również, że królowa była jedynym członkiem rodziny królewskiej znajdującym się w pałacu.

Scotland Yard potwierdził zatrzymanie mężczyzny, dodając, że nie posiadał on przy sobie żadnej broni, a zajście nie miało charakteru terrorystycznego.

Intruz przebywa obecnie w areszcie.

 

  Komentarze


  • Intruz
   11 lipca, 13:28

   Tak z rana to pewnie tylko na cherbatke chciał wskoczyć....

  • Król Artur
   11 lipca, 13:34

   Może chciał wskoczyć królowej do łóżka zrobić bara bara i byśmy mieli nowego potomka Królowej a morze i nowego króla a tak przerwali miłosne uniesienie włamywacza i z potomków nici a królowa jaki miała by ubaw w łóżku ekscesy jakich od lat nie doznawała ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • JTO
   11 lipca, 13:57

   To Rado był . Petycja o zwrot wosci

  • Najdrzel Faradrz
   11 lipca, 13:57

   To byl prezydent Francji.

  • Mzf
   11 lipca, 16:15

   To Marcin Najman byl

  • Fan Rado
   18 lipca, 13:41

   RADO ZNALAZŁ NOWY SZALET

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.10.2019
  GBP 4.900 złEUR 4.297 złUSD 3.896 złCHF 3.910 zł

  Sport


  Reklama