Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Internauci bezlitośni dla najgorszych miast w UK

Internauci bezlitośni dla najgorszych miast w UK
Rochdale (Greater Manchester) pojawiło się na trzecim miejscu niechlubnego rankingu. (Fot. Getty Images)
Najnowszy ranking 'beznadziejnych miast' w Wielkiej Brytanii ujawnił zaskakującego nowego zwycięzcę. To Peterborough we wschodniej Anglii, na którym internauci nie zostawili suchej nitki.
Reklama

Prawie 50 tys. osób wzięło udział w ankiecie na stronie internetowej ilivehere.co.uk, gdzie wybierano "Crap Towns 2019" - informuje "Metro".

Zestawienie otwiera Peterborough w hr. Cambridgeshire, które szczyci się katedrą z XII wieku, wioską z epoki brązu, skamieliną i populacją liczącą prawie 200 tys. mieszkańców. Jeden z krytyków określił je jako "największe wysypisko w Anglii".

"Jeśli zarezerwujesz weekendowy wypad do Peterborough, musisz liczyć się z tym, że nieznajomy będzie utrzymywał z tobą kontakt wzrokowy przez ponad trzy sekundy, następnie rzuci: Co?! i stanie się niezwykle agresywny" - napisał jeden z uczestników sondażu.

Ktoś inny opisał mieszkańców Peterborough jako "bez wątpienia jednych z najbardziej agresywnych, nieszczęśliwych, zacofanych, negatywnych ludzi, z którymi kiedykolwiek miał do czynienia".

Miasto zdetronizowało niepokonane dotychczas Huddersfield (hr. West Yorkshire), które jedna osoba nazwała "zanieczyszczonym, brudnym, pełnym idiotów, okropnym miejscem do życia".

Rochdale (Greater Manchester), które pojawiło się na trzecim miejscu zestawienia, kojarzono z "silnym zapachem tytoniu i tłustym jedzeniem o subtelnej woni spalin i potu". Opisano je też jako "szambo we wszechświecie, gdzie ewolucja zrobiła sobie przerwę, a ludzie mają mniejszy iloraz inteligencji niż szklanka wody".

"Top 10" najgorszych miast w Wielkiej Brytanii: 
1. Peterborough, 
2. Huddersfield,
3. Rochdale, 
4. Doncaster,
5. Hull,
6. Rotherham,
7. Blackpool,
8. Castleford,
9. Oldham, 
10. Blackburn.

 

  Komentarze


  • Utuczony Czipsami
   23 lutego, 13:45

   Middlesbrough nie ma w pierwszej 10? To niesamowite, jest to największa wylęgarnia patologii w rejonie North East, rejon strasznie depresyjny i bez przyszłości

  • West
   23 lutego, 14:06

   Zdecydowana wiekszość miejscowosci z TOP 10
   Najgorszych miast wg Anglików to... skupiska polaków... przypadek? Czy zazdrość i ich kompleksy.

  • Fan Clarksona
   23 lutego, 15:11

   Zapomnieli dodac Bornemouth. Miasto starcow i zawistnych rasistowskich ludzi.. do tego co drugi niepracuje a bogaty jest.. szok..

  • Andy
   23 lutego, 18:02

   @West: nie przypadek i nie kompleksy. Problematyczne społeczności == tanie nieruchomości == dużo imigrantów.

  • Aptekarz
   23 lutego, 18:39

   Gdzie Londyn????

  • Black Country
   23 lutego, 23:58

   A gdzie nasze brzydactwo-Wolverhampton? Okropnosc, mowie Wam. Paskuda taka, brud , deprecha i wszedzie pelno chavsow, ja chce do Szkocji!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.05.2019
  GBP 4.891 złEUR 4.310 złUSD 3.862 złCHF 3.821 zł

  Sport


  Reklama