Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Interaktywna mapa po sztuce w Londynie

Interaktywna mapa po sztuce w Londynie
Mapa obejmuje 10 obszarów, które są wizytówkami sztuki w Londynie. (Fot. ArtRabbit)
Które wystawy w Londynie warto odwiedzić - Soho, Kensington, Bethnal Green, a może Peckham? Powstał interaktywny przewodnik, w którym sprawdzicie najlepsze wystawy w brytyjskiej stolicy - informuje Standard.co.uk.
Reklama

Mapa, stworzona przez platformę Art Rabbit, obejmuje 10 obszarów, które są wizytówkami sztuki w Londynie. Po kliknięciu np. w Soho czy Peckham pojawi się aktualna lista wystaw w lokalnych galeriach i centrach sztuki.

Przewodnik zawiera kilka niebieskich strzałek, sugerujących najlepsze miejsca do odwiedzenia. Wybierając jedną z nich, zostaniemy przekierowani do bardziej szczegółowej mapy ze spisem wystaw w danym obszarze - i tak na stronie "Shoreditch, Hoxton, Haggerston" znajdziemy propozycje Barbican Centre, Goldsmiths' Center oraz galerii SPACE.

Przy każdym wydarzeniu pojawiają się też dokładne informacje, o czym jest wystawa, jak długo potrwa i profil danego artysty. Narzędzie poinformuje nas również, które ekspozycje właśnie zostały otwarte, a które wkrótce się zakończą.

Dzięki cyfrowej mapie odkryjemy też, które obszary stają się wschodzącymi gwiazdami sztuki na mapie brytyjskiej stolicy. Jedną z nich jest dzielnica Peckham, podświetlona przez przewodnik jako kulturalnie kwitnąca część Londynu.

Stworzenie mapy zajęło Art Rabbit i jego partnerom ok. 3 miesięcy.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.06.2019
  GBP 4.774 złEUR 4.263 złUSD 3.810 złCHF 3.810 zł

  Sport


  Reklama