Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Impreza Brytyjczyków na pokładzie Ryanair o godz. 6:00 rano

Impreza Brytyjczyków na pokładzie Ryanair o godz. 6:00 rano
To miał być zwykły lot z Londynu... (Fot. Metro/screenshot)
Grupa pijanych Brytyjczyków potraktowała samolot linii Ryanair jak nocny klub podczas porannego lotu z Londynu do Hiszpanii - informuje 'Metro'.
Reklama

Na nagraniu widać m.in., jak jeden z mężczyzn leży w przejściu, podczas gdy jego pijani towarzysze wlewają zawartość dwóch puszek piwa - przez długi lejek - prosto do jego ust. Alkohol rozlewa mu się po twarzy, na co koledzy reagują krzykami i gromkim śmiechem.

Co ciekawe, z krótkiego filmu można wywnioskować, że stewardesie "zabawa" Brytyjczyków w ogóle nie przeszkadza. Gdy jeden z imprezowiczów błaga ją, czy "może to powstrzymać?", pracownica Ryanair odpowiada, że "to jest w porządku", co może sugerować, że wcześniej grupa mężczyzn robiła coś dużo gorszego - czytamy w "Metro".

Po zniknięciu stewardessy impreza trwa w najlepsze - bez żadnej interwencji załogi lotniczej. Jeden z Brytyjczyków wylewa piwo prosto z puszki na twarz, podczas gdy inny krzyczy: "Doładuj!". Następnie biesiadnicy tańczą i śpiewają w przejściu samolotu.

Do zdarzenia doszło na pokładzie maszyny Ryanair, która startowała z Londynu Stansted do Alicante wczoraj o godz. 6:10. Grupa licząca ok. 15 mężczyzn leciała do Benidorm na "męskie wakacje". Ryanair na razie nie skomentował sprawy.

Przypomnijmy - irlandzki przewoźnik kilkakrotnie podkreślał, że ma dość pijanych pasażerów, wzywając przy tym do ograniczenia sprzedaży alkoholu na lotniskach.

 

  Komentarze


  • Musyn
   26 maja, 19:35

   Dwa miesiące temu leciałem z Manchesteru do Lizbony. Zachlane angielskie prostacki robiły co chciały w samolocie. Zastanawiam się dlaczego zostali wpuszczeni na pokład samolotu ?

  • Kotos
   27 maja, 00:03

   do not afford a more expensive ticket, then your grumbling will end

  • Realista
   27 maja, 05:02

   Kto lata tego typu liniami taki ma standard.

  • Grazka
   27 maja, 06:53

   Anglikom ZAwsze wszystko wolno bylo I bedzie .Czekam jak to bedzie po Brexicie przeciez ich PELNO jest w H iszpanii. WSZYSTKO TO ZAKLAMANIE TEN BREXIT TA UNIA SA KRAJE LEPIEJ TRAKTOWANE JAK ANGLIA FRANCJA CZY NIEMCY A KRAJE DRUGIEJ KATEGORII POSTKOMUNISTYCZNE

  • THC
   27 maja, 07:48

   Jak zwykle, plebs pokazal co potrafi. Narodowosc w tym przypadku jest nie warzna. Plebs pozostanie plebsem. huehuehue

  • Realia
   27 maja, 08:35

   Zrubcie paszporty brytyjskie I macie spokoj a tanie linie to tylko smiech kupujcie normalne linien jak BA are fransc I inne to macie kulturke ale jak sie zydzi na komforcie no to prosze nienazekac.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama