IBB Polonia Londyn's another victory

Siatkarze IBB Polonii Londyn (Fot. Artur Grzanka)
IBB Polonia Londyn's another victory with Malory Eagles London 3-1 (25:13, 22:25, 25:20, 25:23).

Mecz rozpoczął się od dominacji gospodarzy, którzy w pewnym momencie prowadzili nawet 8:1, aby ostatecznie zakończyć to starcie wynikiem 25:13. Kolejne odsłony meczu nie były już spacerkiem dla IBB Polonia Londyn.

Drugi set pomimo zaciętej walki o korzystny wynik oraz wsparcia w postaci nieustannego dopingu prowadzonego przez Klub Kibica został przegrany przez gospodarzy 22:25. Na trybunach pojawiły się głosy, że wynik tego spotkania może zostać ustalony w tie-break’u.

Takie rozwiązanie nie interesowało jednak siatkarzy IBB Polonia, którzy tocząc wyrównaną walkę z rywalem wygrali trzeciego seta 25:20. Emocje towarzyszyły temu spotkaniu do końca, dzięki ambitnej grze gości, którzy ostatecznie zeszli z parkietu pokonani, przegrywając tego seta 23:25 oraz całe spotkanie 1-3. Siatkarze Malory Eagles pozostawiali po sobie dobre wrażenie, natomiast gospodarze zapisali na swoim koncie drugą w tym sezonie ligową wygraną.

IBB Polonia Londyn zajmuje trzecie miejsce w lidze Super 8, mając pięć punktów na koncie. Na czele tabeli jest ekipa Team Northumbria z Newcastle, na drugim miejscu są siatkarze London Docklands. Obie drużyny zgromadziły dotychczas po sześć punktów.

Kolejny mecz IBB Polonia Londyn zagra z Wessex M1 Bournemouth . Spotkanie odbędzie się 31 października w Brentford Fountain Leisure Centre. Początek o godzinie 15.00.

IBB Polonia Londyn – Malory Eagles Londyn 3-1 (25:13, 22:25, 25:20, 25:23).