Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Harry jest niestabilny, a Meghan reaguje emocjonalnie"

"Harry jest niestabilny, a Meghan reaguje emocjonalnie"
Harry i Meghan odbiegają od wizerunku rodziny królewskiej okazując emocje? (Fot. Getty Images)
Książę Harry i Meghan są zbyt gwałtowni i wylewni w swoich reakcjach, co może utrudniać im życie 'na świeczniku'. Pokazywanie emocji w rodzinie królewskiej nigdy nie było dobrze widziane, ale ani Harry, ani Meghan nie potrafią ich skrywać.
Reklama

Anna Pasternak, autorka książki o księżnej Dianie i Wallis Simpson stwierdziła, że jest „zaniepokojona” przyszłością Harry'ego i Meghan Markle, ponieważ oboje reagują zbyt emocjonalnie.

"Szósty w kolejce do brytyjskiego tronu książę Harry jest bardziej skłonny do zmiany nastroju i bardziej otwarcie wyraża swoje uczucia niż jego starszy brat" – uważa pisarka i publicystka. 

Czy okazywanie emocji jest słabością Harry'ego i Meghan? (Fot. Getty Images)

"Meghan jest Amerykanką, kobietą z zewnątrz, która musi szybko nauczyć się, że Brytyjczycy inaczej radzą sobie z problemami, nierzadko za pomocą manipulacji. Księżna powinna sobie również zdawać sprawę z tego, że to, co nie zostało powiedziane, ma często większe znaczenie niż słowa” – zaznacza Pasternak.

Autorka uważa, że emocjonalna strona pary książęcej Sussex jest ich największą słabością.

"Wielki biznes firmy, czyli rodziny królewskiej wymaga, aby wszyscy jej członkowie tworzyli coś w rodzaju dyplomatycznego, racjonalnego mechanizmu. To, co nie jest tolerowane i znacznie mniej rozumiane, to emocje” – podkreśliła Pasternak.

Brytyjska prasa w różnym tonie relacjonuje zachowania Harry'ego i Meghan. Pojawiają się doniesienia o trudnym charakterze Amerykanki i uległości Harry'ego wobec żony.

Para książęca spodziewa się swojego pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat w ciągu najbliższych kilku tygodni, najprawdopodobniej w kwietniu.

 

  Komentarze


  • Mengele
   26 marca, 07:39

   Mam nadzieje ze beda blizniaki. Jeden bialy a drugi nie. Ciekawe co wtedy zrobi Karol. Koniec taki sam jak diany.

  • Czytelnik anonimowy
   26 marca, 16:50

   Jest w ciazy jak moze nie reagowac emocjonalnie piszecie bzdury nikt nie zna ich lepiej jak onion semi

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 25.06.2019
  GBP 4.770 złEUR 4.255 złUSD 3.738 złCHF 3.831 zł

  Sport


  Reklama