Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Harry i Meghan "mogą przeprowadzić się do Afryki"

Harry i Meghan "mogą przeprowadzić się do Afryki"
Niedawno para książęca założyła nowe konto na Instagramie, gdzie m.in. prezentuje swoją działalność charytatywną. (Fot. Instagram/@sussexroyal)
Książę i księżna Sussex mogą wkrótce zostać wysłani za granicę, najprawdopodobniej do Afryki, gdzie zajmowaliby się działalnością charytatywną - informuje 'The Sunday Times'.
Reklama

Według doniesień brytyjskiej gazety, nad "nową rolą" dla książęcej pary pracują już specjalni doradcy.

Jeśli Harry i Meghan zostaną wysłani za granicę, zajmowaliby się nie tylko działalnością charytatywną, ale także promocją Wielkiej Brytanii w państwach Commonwealthu. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest Afryka, a najczęściej wymieniane są takie kraje, jak: Botswana, Malawi i RPA.

Jak informuje anonimowe źródło, "na razie plany są na wczesnym etapie". "W pałacowych kręgach toczą się dyskusje na temat tego: Jak wykorzystać efekt Harry'ego i Meghan? " - dodaje rozmówca "The Sunday Times".

Propozycje zostały opracowane przez Davida Manninga, byłego brytyjskiego ambasadora w USA i Lorda Geidta, byłego prywatnego sekretarza królowej. Decyzja zostanie podjęta prawdopodobnie na początku przyszłego roku - czytamy w gazecie.

Harry i Meghan spędzili już razem trochę czasu w Botswanie. Książę był także w Lesotho, gdzie założył organizację charytatywną. 

Niedawno para książęca założyła na Instagramie nowe konto @sussexroyal, gdzie m.in. infomuje o swojej działalności charytatywnej.

 

  Komentarze


  • Typ
   21 kwietnia, 16:51

   Bosze kto pisze te brednie

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama