Gol i czerwona kartka Krychowiaka

Gol  i czerwona kartka Krychowiaka
Grzegorz Krychowiak podczas meczu Sevilli z Cordobą (Fot. Getty Images)
Piłkarz Sevilli Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla zespołu z Andaluzji w wygranym 3:0 meczu przed własną publicznością z Cordobą.

Polak wpisał się na listę strzelców w 38. minucie, ale w 73. zobaczył czerwoną kartkę za brutalny faul. Polski piłkarz po meczu na swoim Twitterze napisał, że zgadza się z karą sędziego.

"Zgadzam się z arbitrem. Chcę przeprosić @ReneKrho.  Nie chciałem go zranić. To był wypadek".

Sevilla zajmuje piąte miejsce z 45 punktami. O dwa więcej ma Valencia, która po słabym meczu wygrała z Getafe 1:0.

Trzecie jest broniące tytułu Atletico - w ostatnim wczorajszym spotkaniu niespodziewanie przegrało na wyjeździe z Celtą Vigo 0:2 i ma 50 pkt.

Gospodarze objeli prowadzenie w 59. minucie za sprawą Nolito, który wykorzystał rzut karny. W 71. minucie wynik meczu ustalił Fabian Orellana.