Milik, Thauvin and Cuisance fire Marseille past Brest

Napastnik reprezentacji Polski do Olympique Marsylia przeniósł się w styczniu br. (Fot. Getty Images)
Arkadiusz Milik, Florian Thauvin and Michaël Cuisance were on target as Olympique de Marseille beat Stade Brestois 29 3-1 at the Orange Vélodrome, with Jorge Sampaoli extending his 100 percent record since succeeding André Villas-Boas as OM coach.

Napastnik reprezentacji Polski, który grał do 84. minuty, trafił do siatki w doliczonym czasie pierwszej połowy, dając gospodarzom prowadzenie 1:0.

W 73. wyrównał Lilian Brassier, ale kwadrans później Marsylia znów była na prowadzeniu po golu Floriana Thauvin. W samej końcówce wynik ustalił Mickael Cuisance.

Olympique Marsylia ma 45 punktów i przed pozostałymi rozstrzygnięciami tej kolejki zajmuje piąte miejsce w tabeli. Liderem jest Lille, które zgromadziło 62.

Puchar Francji: Gol Milika nie pomógł. Olympique Marsylia za burtą